Oeuvre van Eugènie Herlaar: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (11 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="160" height="13" | Titel | ||
| width="116" | Functie | | width="116" | Functie | ||
| width="98" | Medium | | width="98" | Medium | ||
| width=" | | width="70" | Jaar | ||
| width="132" | Opmerking | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Minjon]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1953-1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wereldomroep]] | |||
| Interviewer, tekstschrijver, nieuwspresentator | |||
| Radio | |||
| 1963-1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 13: | Regel 27: | ||
| Presentator, redacteur, commentator | | Presentator, redacteur, commentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1965-1969, <br>1975- | | 1965-1969, <br>1975-1976 | ||
| | | | ||
| Regel 26: | Regel 40: | ||
| height="13" | [[Gamma]] | | height="13" | [[Gamma]] | ||
| Interviewer | | Interviewer | ||
| Televisie | |||
| 1969-1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knobbelen]] | |||
| Verslaggever | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| Regel 35: | Regel 56: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ziezo zomer]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Omnibus]] | |||
| Verslaggever | |||
| Televisie | |||
| 1971 | |||
| | | | ||
| Regel 43: | Regel 78: | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gespreksmodellen]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1976-1980 | |||
| Presenteert een serie voorlichtingsfilms van Stichting Film en Wetenschap. | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 57: | Regel 99: | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postbus 51]] | |||
| Presentator, acteur | |||
| Televisie | |||
| 1984-1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Journaal]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2001 | |||
| *Eenmalig optreden op 02-10-2001 in het kader van 50 jaar televisie | |||
|} | |} | ||
[[Eugènie Herlaar|Terug naar biografie]] | [[Eugènie Herlaar|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 24 jul 2013 13:58
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Minjon | Presentator | Radio | 1953-1963 | |
| Wereldomroep | Interviewer, tekstschrijver, nieuwspresentator | Radio | 1963-1965 | |
| NTS Journaal | Presentator, redacteur, commentator | Televisie | 1965-1969, 1975-1976 |
|
| De Sovjet-Unie | commentator | Televisie | 1969 | |
| Gamma | Interviewer | Televisie | 1969-1970 | |
| Knobbelen | Verslaggever | Televisie | 1970 | |
| Artis moet blijven | Presentator | Televisie | 1970 | |
| Ziezo zomer | Presentator | Televisie | 1970 | |
| Omnibus | Verslaggever | Televisie | 1971 | |
| Water en lucht | Interviewer | Televisie | 1972 | |
| Gespreksmodellen | Presentator | Televisie | 1976-1980 | Presenteert een serie voorlichtingsfilms van Stichting Film en Wetenschap. |
| Kronycke | Presentator | Televisie | 1980-1982 | |
| 100 jaar Bela Bartok | Presentator | Televisie | 1981 | |
| Postbus 51 | Presentator, acteur | Televisie | 1984-1986 | |
| Journaal | Presentator | Televisie | 2001 | *Eenmalig optreden op 02-10-2001 in het kader van 50 jaar televisie |