Oeuvre van Susan Blokhuis: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[TVplus]] | ||
| | | Omroeper | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Omroepster TROS]] | | height="13" | [[Overzicht_Omroepers_per_zendgemachtigde#TROS|Omroepster TROS]] | ||
| | | Omroeper | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1995-1998 | | 1995-1998 | ||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De zondagavond van BNN]] | | height="13" | [[De zondagavond van BNN]] | ||
| | | Omroeper | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | *Eenmalig (Taak ID 19022) | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| 1999-2001 | | 1999-2001 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 94: | Regel 93: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Apotheek en gezondheid tv magazine]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Natuurlijk lekker leven]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2011-heden | |||
| | |||
|} | |||
[[Susan Blokhuis| Terug naar biografie]] | [[Susan Blokhuis| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 3 apr 2013 09:24
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| TVplus | Omroeper | Televisie | 1995 | |
| Omroepster TROS | Omroeper | Televisie | 1995-1998 | |
| TROS loop | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Doe mee met de TROS | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Emotion '96 | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Jouw stijl | Presentator | Televisie | 1998 | |
| Landelijke fietsdag 1998 | Presentator | Televisie | 1998 | |
| De zondagavond van BNN | Omroeper | Televisie | 1998 | *Eenmalig (Taak ID 19022) |
| Spoort | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Gastronomisch Gelderland | Presentator | Televisie | 1999-2001 | |
| Geld maakt niet gelukkig | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Lijn 4 | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Apotheek en gezondheid tv magazine | Presentator | Televisie | 2011 | |
| Natuurlijk lekker leven | Presentator | Televisie | 2011-heden |