Oeuvre Ilona Hofstra: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ilona Hofstra|Terug naar biografie]] | [[Ilona Hofstra|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| width="205" height="13" | Titel | | width="205" height="13" | Titel | ||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Confrontatie]] | |||
| Presentator | |||
| 1982 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
Versie van 11 jan 2013 08:39
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Vjoew | Interviewer, cabaretier | 1966 | Televisie | |
| Omroepster AVRO | Omroepster | 1977 - 1979 | Televisie | |
| Nieuwjaar | Presentator | 1978 | Televisie | |
| Confrontatie | Presentator | 1982 | Radio | |
| Één voor Afrika | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Nederland schoon | Redacteur | 1985 | Televisie | |
| Veronica's A-status feest | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Heelmeesters | Presentator, verslaggever, itemregie, samensteller | 1985 - 1986 | Televisie | |
| Fitrace | Presentator, verslaggever, itemregie, samensteller | 1987 - 1989 | Televisie | |
| Konsumentenlijn | Presentator, verslaggever, itemregie, samensteller | 1989 - 1991 | Televisie | |
| Nieuwsradio | Verslaggever, interviewer | 1990 - 1994 | Radio | |
| Nieuwslijn | Verslaggever, itemregie | 1991 - 1993 | Televisie | |
| Tien jaar radio Freedom | Presentator | 1992 | Radio | |
| Twee vandaag | Verslaggever, itemregie | 1993 - 1994 | Televisie | |
| Kenmerk | Presentator, verslaggever, itemregie | 1994 - 2004 | Televisie | |
| Een goede dood | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Beschermer of cipier? | Samensteller, itemregie | 1997 | Televisie | |
| Het andere gezicht | Samensteller, itemregie | 1997 - 2000 | Televisie | |
| Van ganser harte | Samensteller, itemregie | 2003 | Televisie | |
| Wilde ganzen special | Commentator | 2004 | Televisie | |
| Wilde ganzen | Presentator | 2006, 2010 | Televisie |