Jur Raatjes in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="53" height="13" | ID | width="90" | Titel | width="144" | Onderwerp | width="60" | Jaar | width...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| 28-02-1997 | | 28-02-1997 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 4505061 | |||
| [[Nationale autoshow]] | |||
| Jur Raatjes is te gast om Mazda te vertegenwoordigen. | |||
|2011 | |||
| 17-03-2011 | |||
| Radio | |||
|} | |} | ||
Versie van 24 mrt 2011 14:09
| ID | Titel | Onderwerp | Jaar | Datum | Medium |
| 317064 | Middageditie | Op een persconferentie worden de vier nieuwe bondscoaches van de Judobond Nederland gepresenteerd. Een daarvan is Jur Raatjes. | 1997 | 28-02-1997 | Televisie |
| 4505061 | Nationale autoshow | Jur Raatjes is te gast om Mazda te vertegenwoordigen. | 2011 | 17-03-2011 | Radio |