Oeuvre van Astrid Kersseboom: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 268: | Regel 268: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Koninginnedag 2011]] | | height="13" | [[Koninginnedag 2011]] | ||
| Presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veteranendag 2011]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2011 | | 2011 | ||
Versie van 27 jun 2011 12:32
| Titel | Functie | Jaar | Medium |
| Radio 1 Journaal | Interviewer, presentator, verslaggever | 2000, 2002-2003, 2006-2010 | Radio |
| Sportjournaal | Presentator, commentator | 2001-2006, 2010 | Televisie |
| Studio Sport | Presentator | 2001-2008 | Televisie |
| Prins Claus 1926-2002: de uitvaart | Presentator | 2002 | Televisie |
| Studio Sport Jaaroverzicht 2003 | Commentator, voice-over | 2003 | Televisie |
| Studio Olympia | Presentator | 2003-2005 | Televisie |
| Netwerk | Presentator | 2004 | Televisie |
| Nova/Den Haag Vandaag | Presentator | 2004 | Televisie |
| NOS Journaal | Interviewer, presentator | 2004-heden | Televisie |
| Jaaroverzicht Journaal 2006 | Presentator | 2006 | Televisie |
| Tweede Kamer verkiezingen 2006 | Presentator | 2006 | Televisie |
| Uitslagen gemeenteraadsverkiezingen 2006 | Presentator | 2006 | Televisie |
| Doop prinses Ariane | Presentator | 2007 | Televisie |
| Het is een meisje! | Presentator | 2007 | Televisie |
| Jubileumconcert Wereldomroep | Presentator | 2007 | Televisie |
| Koninginnedag 2007 | Presentator | 2007 | Televisie |
| Het nieuwe circus | Commentator | 2007-2008 | Televisie |
| Amerika kiest: de debatten | Presentator | 2008 | Televisie |
| De week van het jaar (jaaroverzicht 2008) | Presentator | 2008 | Televisie |
| Koninginnedag 2008 | Interviewer, presentator | 2008 | Televisie |
| Koninklijk jarig in Carré | Presentator | 2008 | Televisie |
| Veteranendag 2008 | Presentator | 2008 | Televisie |
| 60 jaar volksrepubliek China | Presentator | 2009 | Televisie |
| 65 jaar na D-day | Presentator | 2009 | Televisie |
| Europa kiest | Presentator | 2009 | Televisie |
| Herdenking Apeldoorn | Presentator | 2009 | Televisie |
| Juliana, mevrouw majesteit | Presentator | 2009 | Televisie |
| Koninginnedag 2009: aanslag op koninklijke familie | Presentator | 2009 | Televisie |
| Oranje jaaroverzicht 2009 | Presentator | 2009 | Televisie |
| Prinsjesdag 2009 | Presentator | 2009 | Televisie |
| Veteranendag 2009 | Presentator | 2009 | Televisie |
| Beatrix 30 jaar koningin | Presentator | 2010 | Televisie |
| Blauw Bloed Extra | Commentator | 2010 | Televisie |
| De koningin in Noorwegen | Presentator | 2010 | Televisie |
| Huwelijk Victoria van Zweden | Presentator | 2010 | Televisie |
| Koninginnedag 2010 | Presentator | 2010 | Televisie |
| Bevrijdingsdag 2010 | Interviewer, presentator, verslaggever | 2010 | Televisie |
| Oranje jaaroverzicht 2010 | Presentator | 2010 | Televisie |
| Prinsjesdag 2010 | Presentator | 2010 | Televisie |
| Veteranendag 2010 | Interviewer, presentator | 2010 | Televisie |
| Nieuwsuur | Interviewer, presentator | 2010-2011 | Televisie |
| De koningin in Duitsland | Interviewer, presentator | 2011 | Televisie |
| De koningin in Qatar | Presentator | 2011 | Televisie |
| Koninginnedag 2011 | Presentator | 2011 | Televisie |
| Veteranendag 2011 | Presentator | 2011 | Televisie |