Gallery: Armoede: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 167: | Regel 167: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013423_014_con.png|thumb|200px|Mieke Bouve en Eric van der Donk]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001013423_014_con.png|thumb|200px|Mieke Bouve en Eric van der Donk]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013423_015_con.png|thumb|200px|Mieke Bouve en Eric van der Donk]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001013423_015_con.png|thumb|200px|Mieke Bouve en Eric van der Donk]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_001_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_002_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_003_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_004_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_005_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_006_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_007_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_008_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_009_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_010_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_011_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_012_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_013_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_014_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_015_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001013424_016_con.png|thumb|200px|]] | |||
|} | |} | ||
[[Armoede|Terug naar productie]] | [[Armoede|Terug naar productie]] | ||
Versie van 1 aug 2011 12:33
Decorstukken
Foto's van een groot aantal sets van de serie Armoede ontworpen door Freek Biesiot. De foto's zijn genomen op 7 april 1982.
Enkele decorfoto's geschoten op 27 april 1982.
Werkopnamen
Foto's geschoten op de set van Armoede op 9 februari 1982. Te zien zijn acteurs Eric van der Donk, Cox Habbema en Mieke Bouve. Daarnaast is ook regisseur Bram van Erkel te zien die de acteurs instrueert.
Terug naar productie










































































































