Liedjes van Harry Bannink voor televisie 1980-1984: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 665: | Regel 665: | ||
|De film van Ome Willem | |De film van Ome Willem | ||
|VARA | |VARA | ||
|- | |||
|Boeken | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Brievenboek | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Dat waren wij | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|De man, de vrouw | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Het ennerige jongetje | |||
|Jan Boerstoel | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Het leven heeft mij het lachen verleerd | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Kleine lettertjes | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Kranten | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Kruiden | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Meesters van toen | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Mijn hoed | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Poëzie | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Redeneertrucs | |||
|René Reniers | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Spreekwoorden | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Telefoon | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Vingertje omhoog | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Wereld van vroeger | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Woorden | |||
|Mies Bouhuijs | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|Zeemansbrief | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De Taalstraat | |||
|TELEAC | |||
|- | |||
|De duivel heden ten dage | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De krikkemakken en de krakkemikken | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De middenmoot | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De pestkop | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De stoplichten | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De wanhoop nabij | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Een kop die jezelf niet bevalt | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Eenzame balling | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|God woont in de Fokke Simonszstraat | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Het einde van een vriendschap | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Het lichtenbeest | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Jossie | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Kampvuurballade | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Lloyd-hotel | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Loodzware tassen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Orde en regelmaat | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Twee vriendinnen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Voorbede voor een dwarse meid | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Wat een feestje! | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Ze komt niet meer | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Tune ‘Man alleen’ | |||
|instrumentaal | |||
|1981 | |||
|Man alleen | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Handel | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Ik wil meedoen | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Ik wil snoep | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Niets doen | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Nooit meer doen | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Spieken | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Twijfel | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Vakantiewerk | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Van nul tot elf | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Verscheurd | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Wereld cadeau | |||
|Ivo de Wijs | |||
|1981 | |||
|Pubertijd | |||
|IKON | |||
|- | |||
|Aftelversje | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Bang | |||
|Theo Olthuis | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Het geheime verlangen van Magda | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Hinkelen | |||
|Pijlman | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Kwatrijnen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Lied van de kleine beer | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Lied van Ieniemienie | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Luiheid | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Mijn beste oom | |||
|Theo Olthuis | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Mijn tante heeft een snor | |||
|Theo Olthuis | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Moeder is boos | |||
|Theo Olthuis | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Naar de kapper | |||
|Theo Olthuis | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Omgekeerde wereld | |||
|Nanny Kuiper | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Pand verbeuren | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|’s Middags half vijf | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Touwtjespringen | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Verstoppertje | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1981 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Allemaal show | |||
|Jan Fillekers | |||
|1981 | |||
|Showroom | |||
|NCRV | |||
|- | |- | ||
Versie van 9 sep 2011 17:55
| Titel | Tekst van | Jaar | Geschreven voor | Omroep |
| Aaien halen | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aailes | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aan tafel | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Afwas is voor meisjes | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Afwasklas | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Dierendagkoraal | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een mooi liedje | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een pakje met de post | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een zak drop | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Heel netjes | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik wil het water uit! | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jong verliefd | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jufs verloofde | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kleumen | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Laat maar waaien | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lang zal hij leven | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lekker en toch gezond | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Muntenfamilie | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oma weet het wel | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oma’s | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Scheldwoorden | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Verliefd op Harry | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Verlovingslied | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Voordat een pakje opengaat | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wij blijven lekker thuis | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wind mee, wind tegen | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wintersport | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Zoals de wind waait | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aria van de verhuizende vrouw | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De fabel van de walvis en de haai | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De klinkerwals | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De Nederlandse taal | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De Warrume Buurt | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De zachte G | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Dubbele medeklinker | Jan Riem | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Fantasieën | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Gebeveront | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Geen paniek | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Geniete en gepote | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het alfabet | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het is gebeurd | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het lied van d en t | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het OU-liedje | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Mijn en dijn | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Moeilijke woorden | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Portret van de letter c | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Punt uit | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Slapstickfilms | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Smartlap | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Toch is hij eigenlijk best aardig | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Verleden tijd | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Vrouwen van Nederland | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wetenschap en kunst | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wie zijt gij eigenlijk? | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Woordenboek | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Zijn er in de mei bijen op de hei? | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Plantenliedje | Harrie Geelen | 1980 | Het Spant erom | VARA |
| Boter op het hoofd | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Brugklassertje | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Daar kan ik niet tegen | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De bezitloze klasse | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De buitenbeentjes | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De truttejas | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Geluidshinder | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Huiswerk | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Je kent ze niet | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Kettinglied | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Moeders vriend en pa’s vriendin | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Oorlog | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Overgeïrriteerde moeder | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Perpetuum mobile | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Rhapsodie van de overgevoeligheden | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Tienertoeren | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Verliefd | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Waarom zijn we gescheiden? | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Wat is dit voor een school? | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Woede achteraf | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Zeg dat maar aan je vader | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Schuilplaats | Karel Eykman | 1980 | Kinderen voor kinderen | VARA |
| Curaçao | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Huisvlijt | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Ricardo | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Alles gaat in de zak | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Als de koningin een feestje geeft | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Bang voor dokters | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ben jij geen ander? | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Brilletje op je neus | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Dat is van mij, boer! | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| De enge klok | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| De vader van opa | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Het geitje | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik ben dik | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik wil niet naar de koningin | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| In de trein | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jij mag nooit meer meedoen | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jij slaapt nog niet | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jonge schurken | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kijken met je ogen dicht | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kinderen van de straat | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Mag ik een geitje? | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Nog een hapje | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Novemberavond | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ontbijt voor Ome Willem | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Onze geheime club | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oud behang | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oude mensen | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Reisje met de trein | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Tikfabriekje | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Twaalf uur ‘s nachts | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Weer klein zijn | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Boeken | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Brievenboek | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Dat waren wij | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| De man, de vrouw | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het ennerige jongetje | Jan Boerstoel | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het leven heeft mij het lachen verleerd | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Kleine lettertjes | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Kranten | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Kruiden | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Meesters van toen | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Mijn hoed | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Poëzie | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Redeneertrucs | René Reniers | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Spreekwoorden | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Telefoon | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Vingertje omhoog | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wereld van vroeger | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Woorden | Mies Bouhuijs | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| Zeemansbrief | Willem Wilmink | 1981 | De Taalstraat | TELEAC |
| De duivel heden ten dage | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| De krikkemakken en de krakkemikken | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| De middenmoot | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| De pestkop | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| De stoplichten | Karel Eykman | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| De wanhoop nabij | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Een kop die jezelf niet bevalt | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Eenzame balling | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| God woont in de Fokke Simonszstraat | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Het einde van een vriendschap | Hans Dorrestijn | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Het lichtenbeest | Karel Eykman | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Jossie | Karel Eykman | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Kampvuurballade | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Lloyd-hotel | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Loodzware tassen | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Orde en regelmaat | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Twee vriendinnen | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Voorbede voor een dwarse meid | Karel Eykman | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Wat een feestje! | Karel Eykman | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Ze komt niet meer | Willem Wilmink | 1981 | J.J. de Bom | VARA |
| Tune ‘Man alleen’ | instrumentaal | 1981 | Man alleen | VARA |
| Handel | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Ik wil meedoen | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Ik wil snoep | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Niets doen | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Nooit meer doen | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Spieken | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Twijfel | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Vakantiewerk | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Van nul tot elf | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Verscheurd | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Wereld cadeau | Ivo de Wijs | 1981 | Pubertijd | IKON |
| Aftelversje | Fetze Pijlman | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Bang | Theo Olthuis | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Het geheime verlangen van Magda | Hans Dorrestijn | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Hinkelen | Pijlman | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Kwatrijnen | Willem Wilmink | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Lied van de kleine beer | Hans Dorrestijn | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Lied van Ieniemienie | Hans Dorrestijn | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Luiheid | Hans Dorrestijn | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Mijn beste oom | Theo Olthuis | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Mijn tante heeft een snor | Theo Olthuis | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Moeder is boos | Theo Olthuis | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Naar de kapper | Theo Olthuis | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Omgekeerde wereld | Nanny Kuiper | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Pand verbeuren | Fetze Pijlman | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| ’s Middags half vijf | Hans Dorrestijn | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Touwtjespringen | Fetze Pijlman | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Verstoppertje | Fetze Pijlman | 1981 | Sesamstraat | NPS |
| Allemaal show | Jan Fillekers | 1981 | Showroom | NCRV |