Liedjes van Harry Bannink voor televisie 1985-1989: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{|class="wikitable" width="100%" |'''Titel''' |'''Tekst van''' |'''Jaar''' |'''Geschreven voor''' |'''Omroep''' |- |Als oma op visite komt |Karel Eykman |1985 |De film...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 323: | Regel 323: | ||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |Geef je ouders maar weer de schuld | ||
|VPRO | |VPRO | ||
|- | |||
|Ach, wat zielig nou | |||
|Theo Olthuis | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Een vreemde eend in de bijt | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Eerste veter | |||
|Karel Eykman | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Het eerste op | |||
|Karel Eykman | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Hoe je kunt wonen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Monstermuislied | |||
|Marianne van Nieuwpoort | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Mus in Artis | |||
|Karel Eykman | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Slaaplied van een vermoeide vader | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Slapen | |||
|Theo Olthuis | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Vies | |||
|Theo Olthuis | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Wat je kunt worden | |||
|Willem Wilmink | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Stomvervelende zondag | |||
|Karel Eykman | |||
|1985 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Goethe voor kleuters | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Ik moet naar Vuurland varen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Me zakdoek bemmik kwijt | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Mijn lieveling hatsjoe | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Nieuw bruiloftslied | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Weggaan of blijven? | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Witte trouwjapon | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Alle mensen dikke maatjes | |||
|Jan Fillekers | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Dynasty | |||
|Alexander Pola | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Geen centje pijn | |||
|Jan Fillekers | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Heerlijk helder Sint Maarten | |||
|Alexander Pola | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Laat Lubbers zijn karwei afmaken | |||
|Jan Fillekers | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Mesthoop | |||
|Jan Fillekers | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Schat, staat de wodka koud? | |||
|Alexander Pola | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Snurk blues | |||
|Jan Fillekers | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Sponsoring | |||
|Alexander Pola | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Vechtpak | |||
|Jan Fillekers | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Vogeltjes | |||
|Alexander Pola | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Waldheim | |||
|Alexander Pola | |||
|1986 | |||
|Farce Majeure | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Bezorgde vader | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|De bezielde leraar | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|De eerste keer | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Eenzame rukker | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Estafette | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Haar moeder | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Je vader is een lul | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Meisjes, meisjes, meisjes | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Moeder, doe eens rustig | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Moederbinding | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Schamen zich niet | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|Zijn vader | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|Geef je ouders maar weer de schuld | |||
|VPRO | |||
|- | |||
|De Lek | |||
|Jan Boerstoel | |||
|1986 | |||
|Kinderen voor kinderen | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Afwas | |||
|Theo Olthuis | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Als je maar wil | |||
|Theo Olthuis | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|De hamster van Martine | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Donker | |||
|Theo Olthuis | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Geheim doosje | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Gerda slaapt al | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Heel erg verdwaald | |||
|Willem Wilmink | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Langs de Nijl | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Oe oe oe | |||
|Fetze Pijlman | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Onder tafel | |||
|Karel Eykman | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Soms kan ik niet slapen | |||
|Leny Peters | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|Wakker worden | |||
|Ted van Lieshout | |||
|1986 | |||
|Sesamstraat | |||
|NPS | |||
|- | |||
|De versierder | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Diane | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Dokter Kweenie Kweenie | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Een biljartje | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Een vereniging | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Engels is een makkie | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Handel is een neus | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Illegale lotto | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Julio, Julio | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Klepperdeklep | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Op de lat | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Operette Verein | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Polipolipoli | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Rondje met mijn hondje | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Sport | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |||
|Stoppen met u | |||
|Harrie Geelen | |||
|1987 | |||
|De Ep Oorklepshow | |||
|TROS | |||
|- | |- | ||
Versie van 10 sep 2011 17:43
| Titel | Tekst van | Jaar | Geschreven voor | Omroep |
| Als oma op visite komt | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Bang voor brand | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| De vuilnisman ben ik | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Doodziek katje | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Drie arme wijzen | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een gast aan tafel | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een nieuw behangetje | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Figuren op het behang | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Geen schoen voor Sint | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Grote blote billen | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Je raakt nooit uitgekeken | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kleine morgenster | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lekker in bad | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lieve, lieve Willem | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Mijn schoen is veel te klein | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Onder de grond | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Pas op voor zeerovers | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Postzegelboek | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Toontje, wat spaar jij? | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Waar zijn ze nou gebleven? | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Waar zou Ome Willem zijn? | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Waarom kijk jij zo blij? | Karel Eykman | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Welgefeliciteerd | Willem Wilmink | 1985 | De film van Ome Willem | VARA |
| Baghwan | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Belastingtelefoon | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| C.D.A. | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Een leraar is ook maar eens mens | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Eigen schuld | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Ga je mee naar Mururoa? | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Gijs | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Judokaas | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Kernafval | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Lakeman | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Lekker stoken | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Lente in Amsterdam | Alexander Pola | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Mooi schoon | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Oude liefde | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Spaar de man | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Stilstand | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| Werkonderbreking | Jan Fillekers | 1985 | Farce Majeure | NCRV |
| De jonge leraar | Hans Dorrestijn | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| De vader als hulplijn | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Erectica nervosa | Hans Dorrestijn | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Het is raar gelopen, meid | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Het leven is knudde | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Ine op station Driebergen-Zeist | Karel Eykman | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Marieke | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Mij is nooit iets overkomen | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Op Marcels feest | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Ouders | Hans Dorrestijn | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Spijbeltocht | Karel Eykman | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Tune ‘Geef je ouders maar weer de schuld’ | Ries Moonen | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Wij begrijpen dat | Willem Wilmink | 1985 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Ach, wat zielig nou | Theo Olthuis | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Een vreemde eend in de bijt | Hans Dorrestijn | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Eerste veter | Karel Eykman | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Het eerste op | Karel Eykman | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Hoe je kunt wonen | Willem Wilmink | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Monstermuislied | Marianne van Nieuwpoort | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Mus in Artis | Karel Eykman | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Slaaplied van een vermoeide vader | Hans Dorrestijn | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Slapen | Theo Olthuis | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Vies | Theo Olthuis | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Wat je kunt worden | Willem Wilmink | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Stomvervelende zondag | Karel Eykman | 1985 | Sesamstraat | NPS |
| Goethe voor kleuters | Willem Wilmink | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik moet naar Vuurland varen | Willem Wilmink | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Me zakdoek bemmik kwijt | Karel Eykman | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Mijn lieveling hatsjoe | Willem Wilmink | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Nieuw bruiloftslied | Karel Eykman | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Weggaan of blijven? | Karel Eykman | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Witte trouwjapon | Willem Wilmink | 1986 | De film van Ome Willem | VARA |
| Alle mensen dikke maatjes | Jan Fillekers | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Dynasty | Alexander Pola | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Geen centje pijn | Jan Fillekers | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Heerlijk helder Sint Maarten | Alexander Pola | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Laat Lubbers zijn karwei afmaken | Jan Fillekers | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Mesthoop | Jan Fillekers | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Schat, staat de wodka koud? | Alexander Pola | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Snurk blues | Jan Fillekers | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Sponsoring | Alexander Pola | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Vechtpak | Jan Fillekers | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Vogeltjes | Alexander Pola | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Waldheim | Alexander Pola | 1986 | Farce Majeure | NCRV |
| Bezorgde vader | Hans Dorrestijn | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| De bezielde leraar | Willem Wilmink | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| De eerste keer | Karel Eykman | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Eenzame rukker | Fetze Pijlman | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Estafette | Willem Wilmink | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Haar moeder | Karel Eykman | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Je vader is een lul | Fetze Pijlman | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Meisjes, meisjes, meisjes | Hans Dorrestijn | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Moeder, doe eens rustig | Hans Dorrestijn | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Moederbinding | Hans Dorrestijn | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Schamen zich niet | Willem Wilmink | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| Zijn vader | Karel Eykman | 1986 | Geef je ouders maar weer de schuld | VPRO |
| De Lek | Jan Boerstoel | 1986 | Kinderen voor kinderen | VARA |
| Afwas | Theo Olthuis | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Als je maar wil | Theo Olthuis | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| De hamster van Martine | Willem Wilmink | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Donker | Theo Olthuis | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Geheim doosje | Karel Eykman | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Gerda slaapt al | Willem Wilmink | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Heel erg verdwaald | Willem Wilmink | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Langs de Nijl | Hans Dorrestijn | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Oe oe oe | Fetze Pijlman | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Onder tafel | Karel Eykman | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Soms kan ik niet slapen | Leny Peters | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| Wakker worden | Ted van Lieshout | 1986 | Sesamstraat | NPS |
| De versierder | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Diane | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Dokter Kweenie Kweenie | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Een biljartje | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Een vereniging | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Engels is een makkie | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Handel is een neus | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Illegale lotto | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Julio, Julio | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Klepperdeklep | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Op de lat | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Operette Verein | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Polipolipoli | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Rondje met mijn hondje | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Sport | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |
| Stoppen met u | Harrie Geelen | 1987 | De Ep Oorklepshow | TROS |