Oeuvre van Karen van Holst Pellekaan: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bij Nieuwegein rechtsaf]] | | height="13" | [[Bij Nieuwegein rechtsaf]] | ||
| actrice | | actrice/scenariste | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 53: | Regel 53: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Myxomatosis]] | | height="13" | [[Myxomatosis]] | ||
| actrice | | actrice/scenariste | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 130: | Regel 130: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Hubertien en Willemien]] | | height="13" | [[Hubertien en Willemien]] | ||
| actrice | | actrice/scenariste | ||
| 1997-1999 | | 1997-1999 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 200: | Regel 200: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kaas en noten]] | | height="13" | [[Kaas en noten]] | ||
| actrice | | actrice/scenariste | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 207: | Regel 207: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Oude koeien]] | | height="13" | [[Oude koeien]] | ||
| actrice/scenariste | | actrice/scenariste/regisseuse | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 265: | Regel 265: | ||
| stemactrice | | stemactrice | ||
| 2008-2009 | | 2008-2009 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De gelukkige huisvrouw]] | |||
| scenariste | |||
| 2010 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
Versie van 2 nov 2011 07:48
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Bij Nieuwegein rechtsaf | actrice/scenariste | 1985 | televisie | |
| De freules | actrice | 1990-1991 | televisie | |
| Medisch Centrum West | actrice | 1991 | televisie | |
| 12 steden, 13 ongelukken | actrice | 1991 | televisie | |
| Het zakmes | actrice | 1992 | bioscoop | |
| Villa Achterwerk | presentatrice | 1992 | televisie | |
| Myxomatosis | actrice/scenariste | 1994 | televisie | |
| Madelief: Met de poppen gooien | actrice | 1994 | televisie | |
| Een galerij | actrice | 1994 | televisie | |
| Pompen of verzuipen | actrice/scenariste | 1994 | televisie | |
| Ik Mik Loreland | poppenmaakster | 1994-1996 | televisie | |
| Lang leve de koningin | actrice | 1995 | bioscoop | |
| Tralievader | actrice | 1995 | televisie | |
| Loenatik | actrice/scenariste | 1995-2001 | televisie | |
| De opvolger | actrice | 1996 | televisie | |
| Marie Antoinette is niet dood | actrice | 1996 | televisie | |
| Unit 13 | actrice | 1996-1997 | televisie | |
| Hubertien en Willemien | actrice/scenariste | 1997-1999 | televisie | |
| Dag juf tot morgen | actrice | 1998 | televisie | |
| Russen | actrice | 2000 | televisie | |
| Spangen | actrice | 2001 | televisie | |
| Comedy lab | actrice/scenariste | 2002 | televisie | |
| Bad Luck | actrice | 2002 | televisie | |
| Loenatik, de Moevie | actrice/scenariste | 2002 | bioscoop | |
| Misdaad gezocht | actrice | 2002 | televisie | |
| O, kom er eens kijken | poppenmaakster | 2002 | televisie | |
| Kwartelhof | actrice | 2002 | televisie | |
| Kaas en noten | actrice/scenariste | 2002 | televisie | |
| Oude koeien | actrice/scenariste/regisseuse | 2003 | televisie | |
| De nationale wetenschapsquiz | presentatrice | 2004 | televisie | |
| Dunya & Desie | actrice | 2004 | televisie | |
| Villa N8werk | actrice | 2004 | televisie | |
| Kleine pauze | actrice/scenariste | 2005 | televisie | |
| Nieuwe ouders! | actrice/scenariste | 2005 | televisie | |
| Klein Holland | actrice/scenariste | 2006-2008 | televisie | |
| De avondboot | scenariste | 2007 | televisie | |
| Bommel | stemactrice | 2008-2009 | radio | |
| De gelukkige huisvrouw | scenariste | 2010 | radio |