Gallery: Apollo-11: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 47: Regel 47:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_004_con.png|thumb|200px]]
|}
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_007_con.png|thumb|200px]]
|}
|}

Versie van 10 nov 2011 08:56

Terug naar de productie

Persconferentie

Persconferentie 15 juli 1969


Henk Terlingen