Gallery: De Ep Oorklep show: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Enkele foto's geschoten op de set van het carnavalsprogramma ''André Alaaaaf''. Naast van André van Duin zijn te zien[[Frans van Dusschoten]...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Regel 7: Regel 7:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_001_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_001_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_002_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_003_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_003_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_005_arc.png|thumb|200px|]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_008_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_004_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_004_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_005_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_006_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_006_arc.png|thumb|200px|]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_002_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_009_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_007_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_007_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_008_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_009_arc.png|thumb|200px|]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_010_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_011_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_012_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_012_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_013_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_020_arc.png|thumb|200px|]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_013_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_014_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_014_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_015_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_015_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_016_arc.png|thumb|200px|]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_016_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_017_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_017_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_019_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_011_arc.png|thumb|200px|]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_010_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_018_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_018_arc.png|thumb|200px|]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_019_arc.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054349_020_arc.png|thumb|200px|]]
|}
|}

Versie van 17 nov 2011 13:21

Op de set

Enkele foto's geschoten op de set van het carnavalsprogramma André Alaaaaf. Naast van André van Duin zijn te zienFrans van Dusschoten, Marco Bakker, Hans Otjes en Simone Kleinsma te zien.