Oeuvre van Jeroen Latijnhouwers: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="187" height="14" | Titel | width="121" | func...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="14" | [[Guus Meeuwis is de naam | | height="14" | [[Guus Meeuwis is de naam]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="14" | [[RTL FM]] | |||
| presentator | |||
| 2003 | |||
| radio | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 28 mrt 2012 13:15
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Radio uit | redacteur | 199? | radio | |
| Omroep Brabant | verslaggever | 1994 | radio | |
| Veronica nieuwsradio | presentator | 1995 | radio | |
| Zomergoud (the Guus Meeuwis story) | regisseur | 1995 | radio | |
| Sport7 | presentator | 1996 | televisie | |
| RTL sport | commentator | 1996 | televisie | |
| RTL Nieuws | presentator | 1997-2003 | televisie | |
| RTL actueel | presentator | 1997-1998 | televisie | Presenteert het onderdeel 'sportnieuws'. |
| Guus Meeuwis is de naam | regisseur | 2001 | televisie | |
| RTL FM | presentator | 2003 | radio | |
| Editie NL | presentator | 2003-heden | televisie | |
| RTL Boulevard | presentator | 2005-2006, 2010 | televisie | |
| Vet vak man! | presentator | 2006 | televisie |