Oeuvre van Ruud van Hemert: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| 1958 | | 1958 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="15" | [[Aap, noot, mies ... film]] | |||
| regisseur | |||
| 1962 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
Versie van 6 jul 2012 11:32
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerking |
| De sleutel | acteur | 1958 | televisie | |
| Aap, noot, mies ... film | regisseur | 1962 | bioscoop | |
| TV-eiland | regisseur | 1965 | televisie | |
| Pepijn op wieletjes | regisseur | 1965 | televisie | |
| Heya Martijn | regisseur | 1966 | televisie | |
| Het land van Snurkje | regisseur | 1966 | televisie | |
| Flinkevleugel | regisseur | 1969 | bioscoop | |
| Vrijdag de dertiende | regisseur | 1969 | televisie | |
| De oranje vrijstaat | regisseur | 1970 | televisie | |
| De Fred Haché show | regisseur | 1972 | televisie | |
| Barend is weer bezig | regisseur | 1972 | televisie | |
| De dief | acteur | 1974 | televisie | |
| Periander | regisseur | 1975 | televisie | |
| De vpro marathon eetshow | regisseur | 1976 | televisie | |
| Oost, West - Thuis best | regisseur | 1976 | televisie | |
| Landhervormingen in Portugal | regisseur | 1977 | televisie | |
| De strijd om het water | regisseur | 1978 | televisie | |
| Puur natuur | regisseur | 1980 | televisie | |
| De Bengaalse meiden | regisseur | 1982 | televisie | |
| Schatjes | regisseur | 1984 | bioscoop | |
| Op zoek naar Yolanda | acteur | 1984 | televisie | |
| Mama is boos | regisseur | 1986 | bioscoop | |
| Honneponnetje | regisseur | 1988 | bioscoop | |
| Ik ook van jou | regisseur | 2001 | bioscoop | |
| Feestje! | regisseur | 2004 | bioscoop |