Oeuvre van Ansje van Brandenberg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| 1959 | | 1959 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Theater Andersom]] | |||
| acteur | |||
| 1959 | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 3 feb 2013 16:33
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Omroeper NCRV | omroeper | 1956 - 1964 | televisie | |
| De pruikenmaker en de prins | vertelster | 1959 | televisie | |
| Theater Andersom | acteur | 1959 | radio | |
| Jong Israel danst | commentator | 1962 | televisie | |
| Te waar om mooi te zijn | zangeres | 1964 | televisie | |
| Cafe-chantant 't Winkeltje | zangeres | 1966 - 1968 | televisie | |
| Rodeo | presentator | 1969 - 1970 | televisie | |
| De kleine waarheid | actrice | 1970 | televisie | |
| Vandaag of morgen | actrice | 1976 | televisie | |
| Applaus | presentator | 1987 | televisie | |
| Theater festival-gala 1987 | inleider | 1987 | televisie |