Oeuvre van Rob Trip: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 206: | Regel 206: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Gemeenteraadsverkiezingen | | height="13" | [[Gemeenteraadsverkiezingen ]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2002 | | 2002, 2010 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 229: | Regel 229: | ||
| height="13" | [[Nederland kiest]] | | height="13" | [[Nederland kiest]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2002 | | 2002, 2010-2012 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 267: | Regel 267: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Lancering Sojoez-Raket met Nederlander André Kuipers aan boord | | Lancering Sojoez-Raket met Nederlander André Kuipers aan boord | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Thema-avond Europa]] | |||
| Presentator | |||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 290: | Regel 297: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[60 jaar na Auschwitz]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 2005 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[In het vuur van de bevrijding]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 311: | Regel 318: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[10 jaar Srebrenica]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 332: | Regel 332: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De tsunami 1 jaar later]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 353: | Regel 346: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Staatsbezoek Turkije]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 360: | Regel 353: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[50 jaar Europa]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 367: | Regel 360: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[75 jaar Afsluitdijk]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 374: | Regel 367: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Vlootschouw Michiel de Ruyter]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 381: | Regel 374: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Vraag het de MP]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 388: | Regel 381: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Tot zover Darfur]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 395: | Regel 388: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Anne Frank 80 jaar]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Regel 409: | Regel 402: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De oorlog]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Regel 423: | Regel 416: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Bevrijdingsdag]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Regel 430: | Regel 423: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[15 jaar na Srebrenica]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Regel 444: | Regel 437: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De raad van Pieter]] | ||
| | | Interviewer | ||
| | | 2011 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kamp Westerbork, de film]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Monarchiedebat]] | |||
| presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André Kuipers, de countdown]] | |||
| interviewer | |||
| 2011 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[André Kuipers, de lancering]] | ||
| | | presentator | ||
| | | 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Herdenking Havel]] | ||
| | | presentator, interviewer | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 465: | Regel 479: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[André Kuipers, in de ruimte]] | ||
| | | presentator | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André Kuipers, de landing]] | |||
| presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het jaar van André Kuipers]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André Kuipers, de huldiging]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Amerika kiest]] | |||
| presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Rob Trip|Terug naar de biografie]] | [[Rob Trip|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 14 jan 2013 08:06
| Titel | Functie | Publicatiedatum | Medium | Opmerking |
| Omroep Gelderland | Presentator, verslaggever | 1984-1989 | Radio | |
| Veronica nieuwsradio | Presentator, verslaggever | 1989-1995 | Radio | |
| Met het oog op morgen | Presentator | 1991-1995, 2009-2010 | Radio | |
| Nieuwslijn | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Ook goeienavond | Presentator | 1992 | Radio | |
| Sportradio | Presentator | 1992 | Radio | |
| De weerzin tegen Den Haag | Interviewer | 1993 | Radio | |
| Het verdriet van Nederland | Interviewer | 1993 | Radio | |
| De keus van de jeugd | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Gemeenteraadsverkiezingen 1994 | Presentator | 1994 | Radio | |
| Tweede-Kamerverkiezingen 1994 | Presentator | 1994 | Radio | |
| Het kabinet Kok | Presentator | 1994 | Radio | |
| Veronica goes Caribbean | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Aktuele zaken | Presentator | 1994 | Radio | |
| Vroeg op 5 | Presentator | 1994 | Radio | |
| Radio 1 journaal | Presentator | 1995-2008 | Radio | |
| 2 vandaag | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Langs de lijn | Presentator, interviewer | 1995 | Radio | |
| Uit het nieuws | Interviewer | 1996-1997 | Radio | |
| NOVA | Presentator | 1996-2002 | Televisie | |
| Nieuwsfabriek | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Buitenhof | Presentator | 1997-2010 | Televisie | |
| Waarom stemmen voor Europa? | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Het aanzien van Nederland | Presentator | 2000, 2003 | Televisie | |
| De worsteling | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Aanslagen op Amerika | Presentator | 2001 | Televisie | |
| 11 september, een jaar later | Presentator | 2002 | Radio | |
| 15 mei 2002: verkiezingen in Nederland Tweede-Kamerverkiezingen | Presentator | 2002 | Radio | |
| Gemeenteraadsverkiezingen | Presentator | 2002, 2010 | Televisie | |
| Crisis | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Aanslag Pim Fortuyn | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Nederland kiest | Presentator | 2002, 2010-2012 | Televisie | |
| B&W | Presentator | 2003-2004 | Televisie | |
| 22 januari 2003: verkiezingen in Nederland Tweede Kamerverkiezingen | Presentator | 2003 | Radio | |
| De storm, de vloed, de ramp | Presentator | 2003 | Televisie | |
| Oorlog in Irak | Presentator, interviewer | 2003 | Radio | |
| Netwerk | Verslaggever | 2004 | Televisie | Lancering Sojoez-Raket met Nederlander André Kuipers aan boord |
| Thema-avond Europa | Presentator | 2004 | Televisie | |
| 60 jaar na Market Garden | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Begrafenis H.K.H. Juliana | Presentator, interviewer | 2004 | Radio | |
| Bush of Kerry | Presentator | 2004 | Radio | |
| 60 jaar na Auschwitz | Presentator | 2005 | Televisie | |
| In het vuur van de bevrijding | Presentator | 2005 | Televisie | |
| 60 jaar Bevrijdingsdag | Presentator | 2005 | Televisie | |
| 10 jaar Srebrenica | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Duitsland kiest | Presentator | 2005 | Televisie | |
| De tsunami 1 jaar later | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Uitreiking militaire Willemsorde | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Staatsbezoek Turkije | Presentator | 2007 | Televisie | |
| 50 jaar Europa | Presentator | 2007 | Televisie | |
| 75 jaar Afsluitdijk | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Vlootschouw Michiel de Ruyter | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Vraag het de MP | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Tot zover Darfur | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Anne Frank 80 jaar | Presentator | 2009 | Televisie | |
| 65 jaar na Market Garden | Presentator | 2009 | Televisie | |
| De oorlog | Presentator | 2009 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentator | 2010-heden | Televisie | Achtuurjournaal en een enkele keer op een ander tijdstip |
| Bevrijdingsdag | Presentator | 2010 | Televisie | |
| 15 jaar na Srebrenica | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Antillen 10-10-10 | Presentator | 2010 | Televisie | |
| De raad van Pieter | Interviewer | 2011 | Televisie | |
| Kamp Westerbork, de film | presentator, interviewer | 2011 | Televisie | |
| Monarchiedebat | presentator | 2011 | Televisie | |
| André Kuipers, de countdown | interviewer | 2011 | Televisie | |
| André Kuipers, de lancering | presentator | 2011 | Televisie | |
| Herdenking Havel | presentator, interviewer | 2011 | Televisie | |
| André Kuipers, in de ruimte | presentator | 2011 | Televisie | |
| André Kuipers, de landing | presentator | 2012 | Televisie | |
| Het jaar van André Kuipers | presentator, interviewer | 2012 | Televisie | |
| André Kuipers, de huldiging | presentator, interviewer | 2012 | Televisie | |
| Amerika kiest | presentator | 2012 | Televisie |