Oeuvre van Felix Meurders: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
| | | | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ad 's-Gravesande | | height="13" | [[Ad 's-Gravesande (programma)|Ad 's-Gravesande]] | ||
| | | muzieksamensteller | ||
| | | 1968 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Felix Meurders (programma)|Felix Meurders]] | |||
| presentator | |||
| 1969 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 47: | Regel 54: | ||
| height="13" | [[In de Rooie Haan]] | | height="13" | [[In de Rooie Haan]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1974-1987 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 54: | Regel 61: | ||
| height="13" | [[Langs de lijn]] | | height="13" | [[Langs de lijn]] | ||
| verslaggever, presentator | | verslaggever, presentator | ||
| 1974- | | 1974-1995 | ||
| radio | | radio | ||
| presentator vanaf 1982 | | presentator vanaf 1982 | ||
| Regel 61: | Regel 68: | ||
| height="13" | [[De Meurders methode]] | | height="13" | [[De Meurders methode]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | vanaf 1974 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 74: | Regel 81: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[VARA's zoekplaatje]] | | height="13" | [[VARA's zoekplaatje]] | ||
| presentator | |||
| jaren zeventig | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale hitparade]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| jaren zeventig | | jaren zeventig | ||
| Regel 84: | Regel 98: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[VARA-visie]] | |||
| presentator | |||
| 1978 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 91: | Regel 112: | ||
| 1979-1986 | | 1979-1986 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Felix Meurders, Louis Verschuur en Jeroen Post]] | |||
| presentator | |||
| 1982 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De rode draad]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1985-1987 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Elfstedentocht]] | |||
| presentator, verslaggever | |||
| 1986 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio Tour de France]] | |||
| presentator | |||
| 1986-1995 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Achter het nieuws]] | |||
| redacteur, interviewer, verslaggever, presentator | |||
| 1986-1992 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Woensdageditie]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1987-1995 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vtrijdagdageditie]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1987-1994 | |||
| radio | |||
| | | | ||
Versie van 18 jan 2013 09:35
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Minjon | presentator, radiomaker | 1964-1968 | radio | afdeling Maastricht |
| Tiener toppertijd | presentator | 1968 | radio | |
| Ad 's-Gravesande | muzieksamensteller | 1968 | radio | |
| Felix Meurders | presentator | 1969 | radio | |
| Muziek voor Eva | presentator | 1969 | radio | |
| De daverende dertig | presentator | 1969-1974 | radio | |
| In de Rooie Haan | presentator | 1974-1987 | radio | |
| Langs de lijn | verslaggever, presentator | 1974-1995 | radio | presentator vanaf 1982 |
| De Meurders methode | presentator | vanaf 1974 | radio | |
| Gesodemeurders | presentator | jaren zeventig | radio | |
| VARA's zoekplaatje | presentator | jaren zeventig | radio | |
| Nationale hitparade | presentator | jaren zeventig | radio | |
| De Rock 'n' roll methode | presentator | onbekend | radio | |
| VARA-visie | presentator | 1978 | televisie | |
| Voetbal '80 | presentator | 1979-1986 | televisie | |
| Felix Meurders, Louis Verschuur en Jeroen Post | presentator | 1982 | radio | |
| De rode draad | presentator, interviewer | 1985-1987 | radio | |
| Elfstedentocht | presentator, verslaggever | 1986 | radio | |
| Radio Tour de France | presentator | 1986-1995 | radio | |
| Achter het nieuws | redacteur, interviewer, verslaggever, presentator | 1986-1992 | televisie | |
| Woensdageditie | presentator, interviewer | 1987-1995 | radio | |
| Vtrijdagdageditie | presentator, interviewer | 1987-1994 | radio | |
| Kassa! | presentator, eindredacteur | 1989-2010 | televisie | |
| Spijkers met koppen | presentator | 1995-heden | radio | |
| De leugen regeert | presentator, programmamaker | 2000-2009 | televisie | |
| Radio Kassa | presentator, programmamaker | 2006-2010 | radio | |
| Degids.fm | presentator, eindredacteur | 2010-heden | radio |