Oeuvre van Ansje van Brandenberg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1969 - 1970 | | 1969 - 1970 | ||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Vijfenveertig]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1969 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Ansje's talent]] | |||
| presentator | |||
| 1970 | |||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 11 apr 2013 12:11
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| In zakformaat | actrice | 1954 | televisie | |
| Omroeper NCRV | omroeper | 1956 - 1964 | televisie | |
| Artisjok | actrice, zangeres | 1957 - 1958 | televisie | |
| De pruikenmaker en de prins | vertelster | 1959 | televisie | |
| Van grote K naar kleine k | presentator | 1959 | televisie | |
| Theater Andersom | acteur | 1959 | radio | |
| Jong Israel danst | commentator | 1962 | televisie | |
| Te waar om mooi te zijn | zangeres | 1964 | televisie | |
| Café-chantant 't Winkeltje | zangeres, presentator | 1966 - 1969 | televisie | |
| Rodeo | presentator | 1969 - 1970 | televisie | |
| Vijfenveertig | presentator, interviewer | 1969 | televisie | |
| Ansje's talent | presentator | 1970 | televisie | |
| De kleine waarheid | actrice | 1970 | televisie | |
| Vandaag of morgen | actrice | 1976 | televisie | |
| Applaus | presentator | 1987 | televisie | |
| Theater festival-gala 1987 | inleider | 1987 | televisie |