Oeuvre Wim Vesseur: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="68" | jaar | | width="68" | jaar | ||
| width="179" | opmerking | | width="179" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wandelstok]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1954 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dynastie der zandlopers]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1954 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hoe handig. Eileen ...]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1955 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Experimenteel kleurenprogramma Phillips | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1956 | |||
| niet uitgezonden | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 21: | Regel 49: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1959 | | 1959 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Paljas]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Iphinegeia in Aulis]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | | | ||
Versie van 27 jul 2013 19:30
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De wandelstok | acteur | televisie | 1954 | |
| Dynastie der zandlopers | acteur | televisie | 1954 | |
| Hoe handig. Eileen ... | acteur | televisie | 1955 | |
| Experimenteel kleurenprogramma Phillips | decorontwerper | televisie | 1956 | niet uitgezonden |
| Toontje heeft een paard getekend | acteur | televisie | 1956 | |
| De zotskap | decorontwerp | televisie | 1959 | |
| Paljas | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Iphinegeia in Aulis | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Op hoop van zegen | decorontwerp, kostuumontwerp | televisie | 1967 | ism Wijnand Grijzen |