Gallery: Sterrenslag 1978: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_020 con.png|thumb|200px|Anton Geesink en Cornelis Berkhouwer]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_020 con.png|thumb|200px|Anton Geesink en Cornelis Berkhouwer]] | ||
Regel 14: | Regel 13: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_008 con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_008 con.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_007 con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_007 con.png|thumb|200px]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094943_004 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094943_005 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094944_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094944_002 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094944_003 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_001 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094950_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094951_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094951_005 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094952_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094952_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094952_003 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094955_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094955_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094955_003 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094955_004 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_003 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094958_003 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |} | ||
Regel 128: | Regel 162: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_005 con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_005 con.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_006 con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_006 con.png|thumb|200px]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_002 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
===Zwemmen=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_003 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094943_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094943_002 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
===Wielrennen=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_004 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094958_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094958_002 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_005 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
===Motortrial=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094941_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094941_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094943_003 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094941_004 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094951_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094951_003 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094941_003 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094951_004 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094951_006 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
===Estafette=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_002 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
===Volleyballen=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_004 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |} | ||
Regel 142: | Regel 239: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_007 con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_007 con.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_009 con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_009 con.png|thumb|200px]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_003 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_004 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_005 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_006 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_007 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
===Touwtrekken=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_002 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_003 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_003 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_004 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |} | ||
=== | |||
===Prijsuitreiking=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_004 con.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094946_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094946_002 con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_001 con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094954_001 con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |} | ||
[[Sterrenslag|Terug naar productie]] || [[Gallery: Sterrenslag|Terug naar het gallery-overzicht]] | [[Sterrenslag|Terug naar productie]] || [[Gallery: Sterrenslag|Terug naar het gallery-overzicht]] |
Versie van 3 sep 2013 09:32
Op de set
Foto's van de opnames van Sterrenslag, genomen op 9 augustus 1978. Deze editie, opgenomen te Ootmarsum, is uitgezonden op 27 oktober 1978.
Team Politici
Team Artiesten
![]() Eli Asser (coach) |
||
Team Omroep
![]() Jan van Hillo (coach) |
||
Ploeg
![]() Pieter Varekamp, regisseur |
![]() Beeldtechniek: Rolf Smit, Hugo Dekker, Jaap Hendriks, Hans Volbeda, Willem Lijnberg, Gerrit Bouter, Rimmer Wouda |
|
![]() Noortje Kandt, productie- en regie-assistent |
||
![]() René van de Water, productie |
||
Zwemmen
Wielrennen
Motortrial
Estafette
Volleyballen
Boogschieten
Touwtrekken
Prijsuitreiking
Terug naar productie || Terug naar het gallery-overzicht