Feduco-Programmeringsoverzicht: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | Pensioen in zicht | | height="26" | [[Pensioen in zicht]] | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | Taal, | | height="26" | [[Nederlands - Taal, tekens en regels]] | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 86: | Regel 86: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|Een cursus over kansen voor 15-, 16- en 17-jarigen na het lager beroepsonderwijs | |Een cursus over kansen voor 15-, 16- en 17-jarigen na het lager beroepsonderwijs | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | | |||
| | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | | |||
| | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | | |||
| | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | | |||
| | |||
| Televisie | |||
| | |||
Versie van 7 nov 2013 14:19
Programmeringsoverzicht van Feduco. Chronologie op basis van jaar van productie, niet van uitzending.
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Ik heb u lief mijn Nederlands | 1983 | Televisie | Een cursus Nederlandse taal |
| Onderwijs | 1983 | Televisie | Een cursus over alle typen basisscholen |
| Werken aan werk | 1983 | Televisie | Een cursus over het zoeken naar een (andere) baan |
| Seksuele opvoeding | 1983 | Televisie | Een cursus over seksualiteit |
| Leren met minder moeite | 1983 | Televisie | Een studiebegeleidingscursus voor volwassenen |
| Follow me I | 1983 | Televisie | Een cursus Engels voor beginners |
| Waar blijft je geld | 1983 | Televisie | Een cursus over bezuinigen. Een herhaling, bewerking en uitbreiding van dezelfde serie uit 1981, geproduceerd door Teleac in samenwerking met Nibud. |
| Pensioen in zicht | 1983 | Televisie | Een cursus over pensionering |
| Fobieën | 1984 | Televisie | Een cursus over angsten |
| Stickers en Stokpaardjes | 1984 | Televisie | Een cursus over de gemeente |
| Het Kantongerecht | 1984 | Televisie | Een cursus over de werking van het kantongerecht |
| Nederlands - Taal, tekens en regels | 1984 | Televisie | Een cursus Nederlandse taal |
| Na LBO/MAVO ? | 1984 | Televisie | Een cursus over kansen voor 15-, 16- en 17-jarigen na het lager beroepsonderwijs |
| Televisie | |||
| Televisie | |||
| Televisie |
| ||
| Televisie |
|
Terug naar Feduco