Oeuvre van Janne van Wouwe: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Tv Woonmagazine]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Natuurlijk Overijssel]] | ||
| | | Camera / Montage | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002/2003 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Milieupolitie]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 2003 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Gordons late nicht show]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 87: | Regel 80: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[In het spoor van]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Janne van Wouwe|Terug naar de biografie]] | [[Janne van Wouwe|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 31 dec 2013 07:16
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking
|
| Yacht vision | editor | televisie | 2001/2002 | |
| De TV makelaar | editor | televisie | 2001/2002 | |
| Looking good | editor | televisie | 2001 /2002 | |
| Tv Woonmagazine | editor | televisie | 2002 | |
| Natuurlijk Overijssel | Camera / Montage | televisie | 2002/2003 | |
| Milieupolitie | editor | televisie | 2003 | |
| Gordons late nicht show | editor | televisie | 2003 | |
| Loods 7 | editor | televisie | 2003 | |
| Dorpsstraat 9 | Camera / Montage | televisie | 2003 | |
| Alarmfase 9 | Camera / Montage | televisie | 2003 | |
| In het spoor van | editor | televisie | 2004 |