Oeuvre van John de Mol: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| 1988-1994 | | 1988-1994 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | drama | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| comedy | | comedy | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Staatsloterij Show]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| amusement | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Vijf Uur Show]] | |||
| 1990-1994 | |||
| televisie | |||
| magazine | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koffietijd]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| magazine | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Baantjer]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| drama | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koffietijd]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| magazine | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koffietijd]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| magazine | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koffietijd]] | |||
| ? | |||
| televisie | |||
| magazine | |||
| | |||
Baantjer, All You Need is Love, Sport aan Tafel, RTL Live, Big Brother, Starmaker, Spangen en Lucky Letters | |||
Versie van 2 nov 2015 14:24
| Titel | Jaar | Medium | Genre | Opmerking |
| Medisch Centrum West | 1988-1994 | televisie | drama | |
| In de Vlaamsche Pot | 1990-1994 | televisie | comedy |
|
| De Staatsloterij Show | ? | televisie | amusement | |
| De Vijf Uur Show | 1990-1994 | televisie | magazine | |
| Koffietijd | ? | televisie | magazine | |
| Baantjer | ? | televisie | drama | |
| Koffietijd | ? | televisie | magazine | |
| Koffietijd | ? | televisie | magazine | |
| Koffietijd | ? | televisie | magazine |
Baantjer, All You Need is Love, Sport aan Tafel, RTL Live, Big Brother, Starmaker, Spangen en Lucky Letters
|