Oeuvre Guus van Waveren: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 92: | Regel 92: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="15" | [[ | | height="15" | [[De tweede natuur]] Afl.4 Sculpturen | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| televisie | | televisie | ||
| documentaire, 30 min., presentatie | | documentaire, 30 min., presentatie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 104: | Regel 104: | ||
| televisie | | televisie | ||
| documentaire, 52 min., over de bouw en de problemen bij de bouw van het Amsterdamse Muziektheater | | documentaire, 52 min., over de bouw en de problemen bij de bouw van het Amsterdamse Muziektheater | ||
|- valign="top" | |||
| height="15" | Het Joods Historisch Museum - onderdeel van [[Vier eeuwen Waterlooplein]] | |||
| regisseur | |||
| 1987 | |||
| televisie | |||
| documentaire, 22 min. | |||
|} | |} | ||
[[Guus van Waveren|Terug naar de biografie]] | [[Guus van Waveren|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 5 jul 2017 08:24
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| De onvergetelijken afl. Sybold van Ravesteyn, architect | regisseur | 1971 | televisie | documentaire, 55 min. |
| De onvergetelijken afl. Theun de Vries, schrijver | regisseur | 1971 | televisie | documentaire, 50 min. |
| Chris van Geel, dichter/schilder | regisseur | 1972 | documentaire, 10 min. | |
| Markant afl. J.H. van de Broek, architect | regisseur | 1973 | televisie | documentaire, 37 min. |
| Marte Röling in beautiful glass and colours | regisseur | 1973 | documentaire, 10 min. | |
| Jan van Toorn, grafisch ontwerper | regisseur | 1974 | documentaire, 20 min. | |
| Gerti Bierenbroodspot, labyrinths | regisseur | 1975 | televisie | documentaire, 15 min. |
| ...Domweg gelukkig, in de Dapperstraat | regisseur | 1979 | televisie | documentaire, 67 min., over de stadsvernieuwing in de Amsterdamse Dapperbuurt. |
| Groeten uit de Nieuwmarkt | regisseur | 1980 | televisie | documentaire, 40 min., over de strijd rond de aanleg van de metro in Amsterdam en de daaruit voortgekomen kunst in het metrostation Nieuwmarkt. Met o.a. Louis van Gasteren en Jan Sierhuis. |
| Leve de operette | regisseur | 1980 | televisie | documentaire, 72 min. |
| Kleinkunst Academie - Klein beginnen | regisseur | 1982 | televisie | documentaire, 54 min. |
| Marte Röling - Wimpels voor Den Haag | regisseur | 1983 | televisie | documentaire, 10 min. |
| De tweede natuur Afl.4 Sculpturen | regisseur | 1984 | televisie | documentaire, 30 min., presentatie |
| Het Muziektheater | regisseur | 1986 | televisie | documentaire, 52 min., over de bouw en de problemen bij de bouw van het Amsterdamse Muziektheater |
| Het Joods Historisch Museum - onderdeel van Vier eeuwen Waterlooplein | regisseur | 1987 | televisie | documentaire, 22 min. |