Oeuvre Henk Vermolen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- style="... |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | herkenningsbeelden voor de [[IKOR]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[K-wartaal]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | herkenningsbeelden voor de [[CVK]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | | | ||
Versie van 2 feb 2010 12:22
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Logboek | illustrator | televisie | 1962 - 1963 | |
| Heilige of boeman? | illustrator | televisie | 1963 | |
| herkenningsbeelden voor de IKOR | grafisch ontwerper | televisie | 1965 | |
| K-wartaal | grafisch ontwerper | televisie | 1965 | |
| herkenningsbeelden voor de CVK | grafisch ontwerper | televisie | 1965 | |
| Maigret | grafisch ontwerper | televisie | 1964 - 1969 | |
| Kleine Isar | illustrator | televisie | 1980 - 1981 | |
| Vier nieuwe verhalen | illustrator, animator | televisie | 1984 | Onderdeel: "Van de visser en zijn vrouw" |
| Pak je prentenboek | illustrator, animator | televisie | 1985 | |
| Oude testament Esau en Jacob | illustrator, animator | televisie | 1986 | |
| Katechese basisonderwijs | illustrator | televisie | 1989 | Afleveringen "Sta je alleen of niet?" |
| Sesamstraat | illustrator, animator | televisie | onbekend | diverse animaties, waaronder "Boswachter Jos" |