Oeuvre van Carine Crutzen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 168: | Regel 168: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het bureau]] | |||
| Acteur | |||
| Radio | |||
| 2006-2007 | |||
| | | | ||
Versie van 11 jan 2010 13:26
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Hotel in Kopenhagen | Acteur | Televisie | 1984 | |
| Parallax | Acteur | Televisie | 1989 | |
| De brug | Acteur | Televisie | 1989 | |
| Niemand mag dit weten | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Dodelijk redmiddel | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Op leven en dood | Acteur | Televisie | 1991 | |
| Rooksporen | Acteur | Film | 1992 | |
| Pleidooi | Acteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Help | Acteur | Televisie | 1994 | |
| In naam der koningin | Acteur | Televisie | 1996 | |
| De Ziener | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Wij Alexander | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Abeltje (film) | Acteur | Film | 1998 | |
| Abeltje (televisie) | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Oud geld | Acteur | Televisie | 1998-1999 | |
| De zeven deugden | Acteur | Televisie | 1999 | |
| De Daltons | Acteur | Televisie | 1999-2000 | |
| Nynke | Acteur | Film | 2001 | |
| Ware liefde | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Rosenstrasse | Acteur | Film | 2003 | |
| Kees de jongen | Acteur | Film | 2003 | |
| Eilandgasten | Acteur | Film | 2005 | |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 2006 | |
| Het bureau | Acteur | Radio | 2006-2007 | |
| De avondboot | Acteur | Televisie | 2006 | |
| De prins en het meisje | Acteur | Televisie | 2007 | |
| De Daltons, de jongensjaren | Acteur | Televisie | 2007-2008 | |
| Vuurzee | Acteur | Televisie | 2005-2009 |