Oeuvre Alwien Tulner: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="200" height="13" | Titel | width="116" | Functie | widt...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| bijrol als zichzelf | | bijrol als zichzelf | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Karin]] | |||
| actrice | |||
| bioscoop | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 99: | Regel 106: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| televisiefilm | | televisiefilm | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mandarin ducks]] | |||
| actrice | |||
| bioscoop | |||
| 2005 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 26 jan 2010 10:07
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| The delivery | actrice | bioscoop | 1999 | |
| Baantjer | actrice | televisie | 1999/2001 | gastrol |
| Rozengeur & wodka lime | actrice | televisie | 2000-2001 | |
| Hartslag | actrice | televisie | 2001-2003 | |
| Ernstige delicten | actrice | televisie | 2002 | gastrol |
| De dominee | actrice | bioscoop | 2004 | |
| Grijpstra & De Gier | actrice | televisie | 2004 | gastrol |
| Ellis in Glamourland | actrice | bioscoop | 2004 | bijrol als zichzelf |
| Karin | actrice | bioscoop | 2004 | |
| Het glazen huis | actrice | televisie | 2005 | |
| Shouf shouf | actrice | televisie | 2005 | gastrol |
| Onderweg naar morgen | actrice | televisie | 2005 | |
| Impasse | actrice | televisie | 2005 | televisiefilm |
| Gadjé | actrice | televisie | 2005 | televisiefilm |
| Mandarin ducks | actrice | bioscoop | 2005 | |
| Dood eind | actrice | bioscoop | 2006 | |
| Boks | actrice | televisie | 2007 | gastrol |
| Deadline | actrice | televisie | 2008 | |
| Nefarious | actrice | bioscoop | 2008 |