Gallery: Salto mortale (Opera): verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Enkele foto's genomen op de set van ''Salto mortale'' uitgezonden op 19 juni 1959. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeeldi...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 9: Regel 9:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_003_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_006_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_009_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_009_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_011_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_011_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_012_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_012_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_013_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_013_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_014_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_014_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_015_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_015_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_016_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_016_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_017_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_017_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_018_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_018_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_019_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_019_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_020_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_020_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_021_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_021_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_022_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_022_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_024_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_024_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_025_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_025_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_026_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005923_026_con.png|thumb|200px]]

Versie van 16 mrt 2010 15:47

Op de set

Enkele foto's genomen op de set van Salto mortale uitgezonden op 19 juni 1959.

Terug naar productie