Gallery: Armoede: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 47: Regel 47:
| width="50" | [[Afbeelding:82339-25_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-25_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-26_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-26_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-27_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-28_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:82339-28_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-29_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-29_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-30_pos.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:82339-31_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-32_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-32_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-33_pos.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:82339-34_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:82339-34_pos.png|thumb|200px]]
|}
|}


  [[Armoede|Terug naar productie]]
  [[Armoede|Terug naar productie]]

Versie van 1 jun 2010 08:20

Decorstukken

Foto's van een groot aantal sets van de serie Armoede ontworpen door Freek Biesiot. De foto's zijn genomen op 7 april 1982.

Terug naar productie