Oeuvre Wim Bijmoer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 186: | Regel 186: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Rondje theater]] | | height="13" | [[Rondje theater]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1978 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kant aan m'n broek]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 28 mrt 2011 09:48
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De zingende stift | illustrator | televisie | 1955 | |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1960-1968 | |
| Drieklank | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Negentienhonderd | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De Rudi Carrell show | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| 19-3-7 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Louis Quatorze | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rendez-vous met Grazia | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het pronkstuk | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De rally | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Ginds in het dal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zes chansons | illustrator | televisie | 1963 | |
| De grenzen van het leven | illustrator | televisie | 1963 | Aflevering 6: 'Honger en overvloed' |
| Het schildersjoch | illustrator, presentator | televisie | 1963 | |
| Onrust op Tahiti | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hedenavond: voorstelling | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Wat een wereld | presentatie | televisie | 1963 | |
| Sinterklaas is jarig 'Het zoekgeraakte boek' | acteur | televisie | 1968 | |
| Mijn tante Victoria | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| Tijl Uilenspiegel | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| De stille kracht | decorontwerper | televisie | 1974 | |
| De verlossing | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| De zaak Giessen/Nieuwkerk | illustrator | televisie | 1976 | |
| Cathy's songbook | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Rondje theater | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Kant aan m'n broek | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Late late Lien show | decorontwerper | televisie | 1978-1982 | |
| De film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1982-1983 |