Oeuvre CCCP: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar CCCP {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="100" | Titel | width="70" | Omroep | width="36" height="13" | Jaar | ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Profs]] | |||
| [[NPS]] | |||
| 2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 20 jul 2010 08:22
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| The making of Minoes | AVRO | 2001 | Televisie | |
| Alles mag: Medialab | KRO | 2001 | Televisie | |
| Underdog | KRO | 2003 | Televisie | |
| Profs | NPS | 2004 | Televisie | |
| 6pack | SBS6, Veronica, MTV | 2004-2007 | Televisie | |
| De wereld draait door | VARA | 2005-heden | Televisie | |
| Thema-avond: de avond van de straat | BNN | 2006 | Televisie | |
| Dubbel & dwars | RVU | 2007 | Televisie | |
| VPRO's spek & bonen show | VPRO | 2007 | Televisie | |
| Draadstaal | VPRO | 2007-2009 | Televisie | |
| Groot dictee der Nederlandse straattaal | BNN | 2008 | Televisie | |
| Profiel | KRO | 2008 | Televisie | |
| Brainstorm | VPRO | 2009 | Televisie | |
| Look of love | RTL4 | 2010 | Televisie | |
| Aanpakken | TV Rijnmond | 2010 | Televisie | |
| De engelen van Oranje | NET5 | 2010 | Televisie |