Oeuvre BlazHoffski: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
k Oeuvre Blazhoffski hernoemd naar Oeuvre BlazHoffski |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De Jong wil]] | |||
| [[VPRO]] | |||
| 2006 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Onder de tram]] | |||
| [[VARA]] | |||
| 2006 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 27: | Regel 41: | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
| 2006-heden | | 2006-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Candy meets...]] | |||
| [[NPS]] | |||
| 2007 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 41: | Regel 62: | ||
| [[VPRO]] | | [[VPRO]] | ||
| 2008-2009 | | 2008-2009 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Toren C]] | |||
| [[VPRO]] | |||
| 2008, 2010 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 20 jul 2010 12:39
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Tuti famili | NCRV | 2002-2003 | Televisie | |
| Classic TV | AVRO | 2004 | Televisie | |
| De Jong wil | VPRO | 2006 | Televisie | |
| Onder de tram | VARA | 2006 | Televisie | |
| Hello goodbye | NCRV | 2006-heden | Televisie | |
| Candy meets... | NPS | 2007 | Televisie | |
| Bij Yerli | AVRO | 2008 | Televisie | |
| 24 uur met | VPRO | 2008-2009 | Televisie | |
| Toren C | VPRO | 2008, 2010 | Televisie | |
| De bubbel | BNN | 2009-2010 | Televisie |
|