Gallery:Roeland Kooijmans: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Portretfoto's=== Enkele foto's van Roeland Kooijmans voor het programma ''Studio Vrij''. De foto's zijn geschoten op 28 oktober 1971. {| class="wikitable" |- ...'
 
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 16: Regel 16:
| width="50" | [[Afbeelding:89955-18_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:89955-18_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:89955-21_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:89955-21_pos.png‎|thumb|200px]]
|}
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:89955-22_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:89955-22_pos.png‎|thumb|200px]]
|}
|}


[[Roeland Kooijmans|Terug naar biografie]]
[[Roeland Kooijmans|Terug naar biografie]]

Versie van 22 jul 2010 07:30

Portretfoto's

Enkele foto's van Roeland Kooijmans voor het programma Studio Vrij. De foto's zijn geschoten op 28 oktober 1971.

Enkele foto's van Roeland Kooijmans samen met Judith de Bruijn.

Terug naar biografie