Oeuvre Hans de Cocq: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 174: | Regel 174: | ||
| televisie | | televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tijd stond even stil]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| Aflevering 'Watersnood 1953' van 19-01-1976 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Duizend jaar als een dag]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 181: | Regel 195: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Music gallery]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1978-1981 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Werk]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1978-1979 | |||
| | | | ||
| Regel 188: | Regel 216: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1979 - 1981 | | 1979 - 1981 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een van mijn beste vrienden]] | |||
| grafisch ontwerp | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oorlog en vrede verklankt]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | | | ||
Versie van 30 sep 2010 12:51
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| K-wartaal | grafisch ontwerper | televisie | 1962 - 1964 | |
| Randfiguren | illustrator | televisie | 1965 - 1968 | |
| Carmen | illustrator | televisie | 1965 | |
| De permanente revolutie | grafisch ontwerper | televisie | 1965 | |
| Woord voor woord | illustrator | televisie | 1965 - 1976 | |
| Mozart in Nederland | grafisch ontwerper | televisie | 1965 - 1966 | |
| Ja zuster, nee zuster | grafisch ontwerper | televisie | 1966 - 1968 | |
| God in Frankrijk | grafisch ontwerper | televisie | 1966 en 1968 | |
| Moef ga-ga | grafisch ontwerper | televisie | 1966 - 1968 | |
| Liedjes aan de kerk | illustrator | 1967 - 1968 | ||
| Liesbeth List | grafisch ontwerper | televisie | 1968 | |
| Vers | grafisch ontwerper | televisie | 1968 | |
| Eigentijds | grafische vormgeving | televisie | 1968 - 1974 | |
| Waar geloof je nog in? | grafisch ontwerper | televisie | 1969 | |
| Bontekoe | illustrator | televisie | 1969 | |
| Dit is het begin | grafisch ontwerper | televisie | 1969 - 1973 | |
| Dichterbij God | illustrator | televisie | 1970 | |
| En een zoen van de juffrouw | grafisch ontwerper, illustrator | televisie | 1971 - 1974 | |
| Waar of niet waar | grafisch ontwerper | televisie | 1971 - 1974 | |
| Van onderen | grafisch ontwerper | televisie | 1972 - 1974 | |
| Open en bloot | grafisch ontwerper, illustrator, animator | televisie | 1974 | |
| Een bruid in de morgen | grafisch ontwerper | televisie | 1974 | |
| Jouw beurt | illustrator | televisie | 1975 - 1976 en 1984 | |
| Haagsche kringen | illustrator | televisie | onbekend | |
| De tijd stond even stil | grafisch ontwerper | televisie | 1976 | Aflevering 'Watersnood 1953' van 19-01-1976 |
| Duizend jaar als een dag | grafisch ontwerper | televisie | 1976 | |
| Voorwaarts en niet vergeten | redacteur, grafisch ontwerper | televisie | 1977 | |
| Music gallery | grafisch ontwerper | televisie | 1978-1981 | |
| Werk | illustrator | televisie | 1978-1979 | |
| 't Spant erom | illustrator | televisie | 1979 - 1981 | |
| Een van mijn beste vrienden | grafisch ontwerp | televisie | 1979 | |
| Oorlog en vrede verklankt | illustrator | televisie | 1979 | |
| Een koning op zijn kop | illustrator | televisie | 1980 | |
| De rode ballon | grafisch ontwerper | televisie | 1980 - 1981 | |
| Kinderen voor kinderen | grafisch ontwerper | televisie | 1981, 1982 | |
| Armoede | grafisch ontwerper | televisie | 1982 - 1983 | |
| Planten verzorgen in huis en tuin | grafisch ontwerper | televisie | 1982 | |
| Internationale nieuwe scene | grafisch ontwerper | televisie | 1983 | |
| Oude testament: Abraham | illustrator | televisie | 1984 | |
| De kinderen uit de bijbel | illustrator | televisie | 1984 | |
| Het kind van de rekening | grafisch ontwerper | televisie | 1986 | |
| Opus 25 | grafisch ontwerper | televisie | 1986 | |
| Sesamstraat | illustrator, animator | televisie | 1987 - 1992 | |
| Huisje, boompje, beestje | illustrator | televisie | 1988 | |
| Portret tekenen en schilderen | grafisch ontwerp | televisie | 1988 | ism Hans van der Jagt |
| Grensgesprek | grafisch ontwerper | televisie | 1988 - 1991 | |
| Hoor mij eens | grafisch ontwerper | televisie | 1990 | |
| Dertien persoonlijke ontmoetingen | grafisch ontwerper | televisie | 1990 | |
| Zelf cosmetica maken | grafische vormgeving | televisie | 1991 | |
| Alberto Moravia in het land van Rembrandt | illustrator | televisie | 1994 | *Voorafgaand aan dit programma wordt het verhaal "De Japansche steenhouwer" van Multatuli verteld adhv tekeningen in Japanse stijl van Hans de Cocq. |