Oeuvre van Lily van den Bergh: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| film | | film | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Uit de kunst]] | |||
| presentator | |||
| ? | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 27 sep 2010 06:37
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Cabaret met de SPO | carabetier | 1957 | televisie | |
| Carre vrouwen met een heer | panellid | 1961 | televsie | |
| Omroeper VPRO | omroeper | 1962 - ? | televisie | |
| Rififi in Amsterdam | acteur | 1962 | film | |
| Een ochtend van zes weken | acteur | 1966 | film | |
| Uit de kunst | presentator | ? | radio | |
| Open oog | presentator | 1968 | televisie | |
| Scala | interviewer | 1969 | televisie | |
| Z.I. | verslaggever | 1971 | radio | |
| Kernwapens ook 'n gok | producent | ? | documentaire | |
| Stop de Neutronenbom | producent | ? | documentaire | |
| Hollanditis | producent | 1981 | documentaire | |
| Rode Kruis bloedbank | producent | ? | documentaire | |
| De razende Hollander | producent | ? | documentaire | |
| Het postkantoor | producent | 1985 | documentaire
| |
| Het leven van een vroedvrouw | producent | 1986 | documentaire | |
| Opstand in Sobibor | producent, regisseur | 1989 | documentaire | |
| Huishoudens van steen | producent | 1991 | documentaire | |
| Het omgekeerde perspectief | regisseur | 1996 | documentaire | |
| Kunt u mij 60 zagen en 12 naaimachines sturen? | regisseur, producent | 1996 | documentaire |