Lily van den Bergh in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="48" height="13" | ID | width="184" | Titel | widt...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| 16-1-2005 | | 16-1-2005 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 605125 | |||
| [[Theater van het sentiment]] | |||
| Interview met Lily van den Bergh over haar protestfilm ''[[Stop de neutronenbom]]''. | |||
| 9-6-2005 | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 87107 | |||
| [[Bij nader inzien]] | |||
| Interview met Lily van den Bergh over de situatie in Israël en de Israëlische politiek. | |||
| 30-7-2006 | |||
| radio | |||
|} | |} | ||
[[Lily van den Bergh|Terug naar biografie]] | [[Lily van den Bergh|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 28 sep 2010 08:16
| ID | Titel | Onderwerp | datum | medium |
| 542082 | Plein en publiek | Gesprek met o.a. Lily van den Bergh over het protest tegen de bouw van een groot bankgebouw in Amsterdam. | 19-11-1966 | radio |
| 701973 | Met het oog op morgen | Lily van den Bergh en Jules Schelvis over de film Shoah. | 4-1-1986 | radio |
| 246488 | Het zwarte schaap | Gesprek met Lily van den Bergh over de wettelijke grenzen van vrijheid van meningsuiting en de zorg voor kansloze jongeren. | 1-7-2000 | televisie |
| 231533 | Infocus | Interview met Lily van den Bergh (secretaris Vrouwen in het zwart) over de verkiezingsuitslag in Palestina. | 16-1-2005 | televisie |
| 605125 | Theater van het sentiment | Interview met Lily van den Bergh over haar protestfilm Stop de neutronenbom. | 9-6-2005 | radio |
| 87107 | Bij nader inzien | Interview met Lily van den Bergh over de situatie in Israël en de Israëlische politiek. | 30-7-2006 | radio |