Gallery: Veronica's voetvolley: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Foto's genomen tijdens de opnames van ''Veronica's beachvoetvolley'' op 7 juni 1998. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 6: Regel 6:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-3_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-6_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-6_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-4_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 13: Regel 14:
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-13_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-13_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-15_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-15_pos.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-22_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-31_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-34_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-36_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-36_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-4_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-19_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-22_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb1-3_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-31_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-19_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:9874794-kb2-34_pos.png|thumb|200px]]
|}
|}


  [[Veronica's voetvolley|Terug naar productie]]
  [[Veronica's voetvolley|Terug naar productie]]

Versie van 1 nov 2010 12:30

Op de set

Foto's genomen tijdens de opnames van Veronica's beachvoetvolley op 7 juni 1998.


Terug naar productie