Gallery: Een avondje teevee met André: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 18: Regel 18:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_007_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_008_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 31: Regel 28:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_012_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_008_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 65: Regel 65:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_022_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_022_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_024_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_024_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_002_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_012_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_015_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_009_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 106: Regel 121:


|- valign="top"
|- valign="top"
 
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_002_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_002_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]


Regel 128: Regel 141:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_006_con.jpg|thumb|200px]]


Regel 134: Regel 146:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_009_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_012_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_015_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_018_con.jpg|thumb|200px]]
Regel 216: Regel 216:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]



Versie van 22 nov 2010 09:18

Werkopnames

Foto's geschoten op de set tijdens de opnames van Een avondje teevee met André op 8 augustus 1969. Naast André van Duin zijn ook te zien Los Cabanos, The Buffoons, opnameleider Arie Diermen, Samantha en Pierre van Ostade.

Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
opnameleider Arie Diermen in gesprek metSamantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha


Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos



Terug naar producties