Oeuvre van Eugènie Herlaar: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1969-1970 | | 1969-1970 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knobbelen]] | |||
| Verslaggever | |||
| Televisie | |||
| 1970 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Artis moet blijven]] | | height="13" | [[Artis moet blijven]] | ||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ziezo zomer]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 16 feb 2011 11:59
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| NTS Journaal | Presentator, redacteur, commentator | Televisie | 1965-1969, 1975-176 |
|
| De Sovjet-Unie | commentator | Televisie | 1969 | |
| Gamma | Interviewer | Televisie | 1969-1970 | |
| Knobbelen | Verslaggever | Televisie | 1970 | |
| Artis moet blijven | Presentator | Televisie | 1970 | |
| Ziezo zomer | Presentator | Televisie | 1970 | |
| Water en lucht | Interviewer | Televisie | 1972 | |
| Kronycke | Presentator | Televisie | 1980-1982 | |
| 100 jaar Bela Bartok | Presentator | Televisie | 1981 | |
| Postbus 51 | Presentator, acteur | Televisie | 1984, 1986 | |
| Journaal | Presentator | Televisie | 2001 | *Eenmalig optreden op 02-10-2001 in het kader van 50 jaar televisie |