Oeuvre Tineke de Groot: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | width="98" | Medium | width="58" | Jaar | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[Een voor Afrika]] | | height="25" | [[Een voor Afrika]] | ||
| Presentator | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Weense avond]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| Regel 54: | Regel 60: | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Tiende Wereldmuziekconcours]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Werken aan werk]] | |||
| Presentator, interviewer | |||
| 1985 - 1986 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[RAI concert]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 - 1986, 1988, 1992 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Vijfentwintigste RAI-concert]] | |||
| Presentator | |||
| 1986 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Midweekmagazine]] | |||
| Verslaggever | |||
| 1986 - 1987 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 60: | Regel 96: | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| Radio | | Radio | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Reder European Pianofestival 1987]] | |||
| Commentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 71: | Regel 113: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Sportverkiezing 1989]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Service Salon]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 - 1992 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wijnwereld]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 - 1992 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 86: | Regel 146: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Floriade 1992]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1992 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Televizier]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Opium]] | |||
| Presentator | |||
| 1992 - 1993 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 101: | Regel 167: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1992 - 1994 | | 1992 - 1994 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Prinsengrachtconcert]] | |||
| Presentator | |||
| 1992 - 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[AVRO - 70 gala]] | | height="25" | [[AVRO - 70 gala]] | ||
| Presentator | |||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Reisspecial]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Regel 117: | Regel 195: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[25 jaar jonge mensen op het concertpodium]] | | height="25" | [[25 jaar jonge mensen op het concertpodium]] | ||
| Presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Orde op zaken]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Regel 125: | Regel 209: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Prettig weekend, Nederland]] | |||
| Presentator | |||
| 1993 - 1994 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Via Ria]] | |||
| Presentator | |||
| 1994 - 1995 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 137: | Regel 233: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1995 - 1996 | | 1995 - 1996 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Uitmarkt]] | |||
| Presentator | |||
| 1995 - 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 149: | Regel 251: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Passie voor wijnen]] | |||
| Presentator | |||
| 1996 - 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 163: | Regel 271: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Weeldekwartier]] | |||
| Regisseur, samensteller | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wereldtuinen]] | |||
| Commentator | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Nieuw in Nederland]] | |||
| Regisseur | |||
| 2005 - 2007 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wereldbeschavingen]] | |||
| Commentator | |||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
|} | |} | ||
[[Tineke de Groot|Terug naar biografie]] | [[Tineke de Groot|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 22 mrt 2011 13:41
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1980 - 1984 | Televisie | |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1983 | Televisie | |
| Balletgala in Amsterdam | Presentator | 1983 | Televisie | |
| Echo | Verslaggever | 1983 - 1984 | Radio | |
| De KRO in Maastricht | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Geschiedenis van de radio | Verslaggever | 1984 | Radio | |
| Een voor Afrika | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Weense avond | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Brandpunt in de zomer | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Tiende Wereldmuziekconcours | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Werken aan werk | Presentator, interviewer | 1985 - 1986 | Televisie | |
| RAI concert | Presentator | 1985 - 1986, 1988, 1992 | Televisie | |
| Vijfentwintigste RAI-concert | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Midweekmagazine | Verslaggever | 1986 - 1987 | Radio | |
| Een leven lang | Presentator | 1987 | Radio | |
| Reder European Pianofestival 1987 | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Meer over minder | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| Kerststerren | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Sportverkiezing 1989 | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Service Salon | Presentator | 1989 - 1992 | Televisie | |
| Wijnwereld | Presentator | 1989 - 1992 | Televisie | |
| AVRO audio video spektakel 1990 | Presentator | 1990 | Televisie | |
| Hart voor de natuur | Presentator | 1990 | Televisie | |
| Floriade 1992 | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Televizier | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Opium | Presentator | 1992 - 1993 | Televisie | |
| Jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1992 - 1994 | Televisie | |
| Prinsengrachtconcert | Presentator | 1992 - 1997 | Televisie | |
| AVRO - 70 gala | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Reisspecial | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Jonge mensen 25 jaar | Presentator | 1993 | Televisie | |
| 25 jaar jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Orde op zaken | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Gouden Televizierring | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Prettig weekend, Nederland | Presentator | 1993 - 1994 | Televisie | |
| Via Ria | Presentator | 1994 - 1995 | Televisie | |
| Close up | Commentator, samensteller, presentator | 1994 - 2008 | Televisie | |
| De week van... | Presentator | 1995 - 1996 | Televisie | |
| Uitmarkt | Presentator | 1995 - 1997 | Televisie | |
| Het beste uit de week van... | Presentator | 1996 | Televisie | |
| De tafel van Tineke | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Passie voor wijnen | Presentator | 1996 - 1997 | Televisie | |
| Het Nederlands Film Festival 1997 | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Artsen van de 21e eeuw | Commentator | 2003 | Televisie | |
| Weeldekwartier | Regisseur, samensteller | 2005 | Televisie | |
| Wereldtuinen | Commentator | 2005 | Televisie | |
| Nieuw in Nederland | Regisseur | 2005 - 2007 | Televisie | |
| Wereldbeschavingen | Commentator | 2007 | Televisie |