Rembrandt Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' '''Overzicht van de prijswinnaars''' ===2007=== {| class="wikitable" |- valign="bottom" |style="font-weight:bold" width="398" height="13" | | width="126" |  ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Overzicht van de prijswinnaars''' | '''Overzicht van de prijswinnaars''' | ||
| Regel 29: | Regel 28: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ''Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest'' | | height="13" | ''Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest'' | ||
| Beste Buitenlandse | | Beste Buitenlandse Film | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Johnny Depp voor ''Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest'' | |||
| Beste Buitenlandse Acteur | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
Versie van 29 mrt 2011 07:18
Overzicht van de prijswinnaars
2007
| Titel/persoon | Categorie |
| Zwartboek | Beste Nederlandse Film |
| Daniël Boissevain voor Wild Romance | Beste Nederlandse Acteur |
| Carice van Houten voor Zwartboek | Beste Nederlandse Actrice |
| Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Special Edition | Beste DVD Release |
| Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | Beste Buitenlandse Film |
| Johnny Depp voor Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | Beste Buitenlandse Acteur |
| Meryl Streep voor The Devil Wears Prada | Beste Buitenlandse Actrice |
| Henny Vrienten | Ere-Rembrandt Award voor tientallen filmcomposities |