Oeuvre Nen van Ramshorst: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Teletournee: Oostenrijk]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1977 | |||
| | | | ||
Versie van 17 mei 2011 14:59
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroepster EO | Omroepster | 1970-1980 | Televisie | |
| Shalom Israël | presentator | Televisie | 1973 | |
| In angst roep ik tot U | Presentator | Televisie | 1974 | |
| Teletournee: Oostenrijk | Presentator | Televisie | 1977 | |
| Firato ‘78 | Presentator | Televisie | 1978 | |
| EO-familiedag | Presentator | Televisie | 1978 | |
| Renaissance | Presentator | Televisie | 1978 | |
| Zo vader, zo zoon | Panellid | Televisie | 1980-1982 | |
| Op verzoek | Presentator | Televisie | 1981 | |
| In stemming | Presentator | Televisie | 1983 | |
| Flevofestival 1983 | Presentator | Televisie | 1983 | |
| Zingend tot besluit | Presentator | Televisie | 1983 | |
| Kleinere kerken | Presentator | Televisie | 1983-1984 | |
| Kleine kerkgenootschappen | presentator | Televisie | 1984 | |
| Het lagerhuis | Panellid | Televisie | 2002-2005 |