Overzicht experimentele televisie uitzendingen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 126: | Regel 126: | ||
| height="38" | [[NCRV]] | | height="38" | [[NCRV]] | ||
| [[Vrijdag 4 januari 1952]] | | [[Vrijdag 4 januari 1952]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[KRO]] | |||
| [[Dinsdag 8 januari 1952]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[AVRO]] | |||
| [[Vrijdag 11 januari 1952]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 jun 2011 11:16
1951
1952
| Omroep | Datum |
| VARA | Dinsdag 1 januari 1952 |
| NCRV | Vrijdag 4 januari 1952 |
| KRO | Dinsdag 8 januari 1952 |
| AVRO | Vrijdag 11 januari 1952
|