Liedjes van Harry Bannink voor televisie 1980-1984: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{|class="wikitable" width="100%" |'''Titel''' |'''Tekst van''' |'''Jaar''' |'''Geschreven voor''' |'''Omroep''' |- |Aaien halen |Karel Eykman |1980 |De film van Ome Wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 341: | Regel 341: | ||
|De Taalstraat | |De Taalstraat | ||
|TELEAC | |TELEAC | ||
|- | |||
|Plantenliedje | |||
|Harrie Geelen | |||
|1980 | |||
|Het Spant erom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Boter op het hoofd | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Brugklassertje | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Daar kan ik niet tegen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De bezitloze klasse | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De buitenbeentjes | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De truttejas | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Geluidshinder | |||
|Willem Wilmink | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Huiswerk | |||
|Willem Wilmink | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Je kent ze niet | |||
|Willem Wilmink | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Kettinglied | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Moeders vriend en pa’s vriendin | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Oorlog | |||
|Willem Wilmink | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Overgeïrriteerde moeder | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Perpetuum mobile | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Rhapsodie van de overgevoeligheden | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Tienertoeren | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Verliefd | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Waarom zijn we gescheiden? | |||
|Willem Wilmink | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Wat is dit voor een school? | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Woede achteraf | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Zeg dat maar aan je vader | |||
|Hans Dorrestijn | |||
|1980 | |||
|J.J. de Bom | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Schuilplaats | |||
|Karel Eykman | |||
|1980 | |||
|Kinderen voor kinderen | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Curaçao | |||
|Jan Fillekers | |||
|1980 | |||
|Showroom | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Huisvlijt | |||
|Jan Fillekers | |||
|1980 | |||
|Showroom | |||
|NCRV | |||
|- | |||
|Ricardo | |||
|Jan Fillekers | |||
|1980 | |||
|Showroom | |||
|NCRV | |||
|- | |- | ||
Versie van 9 sep 2011 16:36
| Titel | Tekst van | Jaar | Geschreven voor | Omroep |
| Aaien halen | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aailes | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aan tafel | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Afwas is voor meisjes | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Afwasklas | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Dierendagkoraal | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een mooi liedje | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een pakje met de post | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een zak drop | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Heel netjes | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik wil het water uit! | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jong verliefd | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jufs verloofde | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kleumen | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Laat maar waaien | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lang zal hij leven | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lekker en toch gezond | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Muntenfamilie | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oma weet het wel | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oma’s | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Scheldwoorden | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Verliefd op Harry | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Verlovingslied | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Voordat een pakje opengaat | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wij blijven lekker thuis | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wind mee, wind tegen | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wintersport | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Zoals de wind waait | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aria van de verhuizende vrouw | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De fabel van de walvis en de haai | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De klinkerwals | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De Nederlandse taal | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De Warrume Buurt | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De zachte G | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Dubbele medeklinker | Jan Riem | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Fantasieën | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Gebeveront | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Geen paniek | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Geniete en gepote | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het alfabet | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het is gebeurd | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het lied van d en t | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het OU-liedje | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Mijn en dijn | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Moeilijke woorden | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Portret van de letter c | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Punt uit | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Slapstickfilms | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Smartlap | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Toch is hij eigenlijk best aardig | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Verleden tijd | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Vrouwen van Nederland | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wetenschap en kunst | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wie zijt gij eigenlijk? | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Woordenboek | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Zijn er in de mei bijen op de hei? | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Plantenliedje | Harrie Geelen | 1980 | Het Spant erom | VARA |
| Boter op het hoofd | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Brugklassertje | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Daar kan ik niet tegen | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De bezitloze klasse | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De buitenbeentjes | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De truttejas | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Geluidshinder | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Huiswerk | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Je kent ze niet | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Kettinglied | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Moeders vriend en pa’s vriendin | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Oorlog | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Overgeïrriteerde moeder | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Perpetuum mobile | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Rhapsodie van de overgevoeligheden | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Tienertoeren | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Verliefd | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Waarom zijn we gescheiden? | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Wat is dit voor een school? | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Woede achteraf | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Zeg dat maar aan je vader | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Schuilplaats | Karel Eykman | 1980 | Kinderen voor kinderen | VARA |
| Curaçao | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Huisvlijt | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Ricardo | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |