Liedjes van Harry Bannink voor televisie 1980-1984: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 497: | Regel 497: | ||
|Showroom | |Showroom | ||
|NCRV | |NCRV | ||
|- | |||
|Alles gaat in de zak | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Als de koningin een feestje geeft | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Bang voor dokters | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Ben jij geen ander? | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Brilletje op je neus | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Dat is van mij, boer! | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De enge klok | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|De vader van opa | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Het geitje | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Ik ben dik | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Ik wil niet naar de koningin | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|In de trein | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Jij mag nooit meer meedoen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Jij slaapt nog niet | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Jonge schurken | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Kijken met je ogen dicht | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Kinderen van de straat | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Mag ik een geitje? | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Nog een hapje | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Novemberavond | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Ontbijt voor Ome Willem | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Onze geheime club | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Oud behang | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Oude mensen | |||
|Willem Wilmink | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Reisje met de trein | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Tikfabriekje | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Twaalf uur ‘s nachts | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |||
|Weer klein zijn | |||
|Karel Eykman | |||
|1981 | |||
|De film van Ome Willem | |||
|VARA | |||
|- | |- | ||
Versie van 9 sep 2011 16:59
| Titel | Tekst van | Jaar | Geschreven voor | Omroep |
| Aaien halen | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aailes | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aan tafel | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Afwas is voor meisjes | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Afwasklas | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Dierendagkoraal | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een mooi liedje | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een pakje met de post | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Een zak drop | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Heel netjes | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik wil het water uit! | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jong verliefd | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jufs verloofde | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kleumen | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Laat maar waaien | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lang zal hij leven | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Lekker en toch gezond | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Muntenfamilie | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oma weet het wel | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oma’s | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Scheldwoorden | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Verliefd op Harry | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Verlovingslied | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Voordat een pakje opengaat | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wij blijven lekker thuis | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wind mee, wind tegen | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Wintersport | Willem Wilmink | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Zoals de wind waait | Karel Eykman | 1980 | De film van Ome Willem | VARA |
| Aria van de verhuizende vrouw | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De fabel van de walvis en de haai | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De klinkerwals | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De Nederlandse taal | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De Warrume Buurt | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| De zachte G | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Dubbele medeklinker | Jan Riem | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Fantasieën | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Gebeveront | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Geen paniek | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Geniete en gepote | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het alfabet | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het is gebeurd | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het lied van d en t | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Het OU-liedje | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Mijn en dijn | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Moeilijke woorden | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Portret van de letter c | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Punt uit | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Slapstickfilms | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Smartlap | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Toch is hij eigenlijk best aardig | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Verleden tijd | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Vrouwen van Nederland | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wetenschap en kunst | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Wie zijt gij eigenlijk? | Willem Wilmink | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Woordenboek | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Zijn er in de mei bijen op de hei? | Jan Boerstoel | 1980 | De Taalstraat | TELEAC |
| Plantenliedje | Harrie Geelen | 1980 | Het Spant erom | VARA |
| Boter op het hoofd | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Brugklassertje | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Daar kan ik niet tegen | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De bezitloze klasse | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De buitenbeentjes | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| De truttejas | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Geluidshinder | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Huiswerk | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Je kent ze niet | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Kettinglied | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Moeders vriend en pa’s vriendin | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Oorlog | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Overgeïrriteerde moeder | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Perpetuum mobile | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Rhapsodie van de overgevoeligheden | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Tienertoeren | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Verliefd | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Waarom zijn we gescheiden? | Willem Wilmink | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Wat is dit voor een school? | Karel Eykman | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Woede achteraf | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Zeg dat maar aan je vader | Hans Dorrestijn | 1980 | J.J. de Bom | VARA |
| Schuilplaats | Karel Eykman | 1980 | Kinderen voor kinderen | VARA |
| Curaçao | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Huisvlijt | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Ricardo | Jan Fillekers | 1980 | Showroom | NCRV |
| Alles gaat in de zak | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Als de koningin een feestje geeft | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Bang voor dokters | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ben jij geen ander? | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Brilletje op je neus | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Dat is van mij, boer! | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| De enge klok | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| De vader van opa | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Het geitje | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik ben dik | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ik wil niet naar de koningin | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| In de trein | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jij mag nooit meer meedoen | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jij slaapt nog niet | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Jonge schurken | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kijken met je ogen dicht | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Kinderen van de straat | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Mag ik een geitje? | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Nog een hapje | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Novemberavond | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Ontbijt voor Ome Willem | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Onze geheime club | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oud behang | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Oude mensen | Willem Wilmink | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Reisje met de trein | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Tikfabriekje | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Twaalf uur ‘s nachts | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |
| Weer klein zijn | Karel Eykman | 1981 | De film van Ome Willem | VARA |