Oeuvre van Rick Nieman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 134: | Regel 134: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| RTL's eerste verkiezingsdebat; vanuit Carré | | RTL's eerste verkiezingsdebat; vanuit Carré | ||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[Kwestie van kiezen]] | |||
| Presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Rick Nieman|Terug naar de biografie]] | [[Rick Nieman|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 25 okt 2011 07:41
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| European business weekly | Verslaggever | 1988-1989 | Televisie | |
| CNN London | Verslaggever | 1990-1991 | Televisie | |
| RTL nieuws | Verslaggever | 1991-1992 | Televisie | |
| Nieuwslijn | Presentator | 1992-1993 | Televisie | Wekelijkse editie |
| Veronica goes Asia | Presentator | 1993 | Televisie | |
| 2 Vandaag | Presentator | 1993-1995 | Televisie | |
| Chirurgenwerk | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Nieuwslijn | Presentator | 1995-1996 | Televisie | Dagelijkse editie |
| 2 Vandaag extra | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Watersnood 1995 | Presentator | 1995 | Televisie | |
| TV sport | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Discussie n.a.v. stills | Presentator | 1995 | Televisie | |
| RTL nieuws | Presentator | 1996-heden | Televisie | |
| De kwestie | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Nieuws aan tafel | Presentator | 2000-2001 | Televisie | |
| Wat kiest Nederland? | Presentator | 2002, 2003, 2006, 2010 | Televisie | |
| Rick Nieman interviewt | Presentator, interviewer | 2003-2011 | Televisie | |
| Verkiezingsdebat | Presentator | 2010 | Televisie | RTL's eerste verkiezingsdebat; vanuit Carré |
| Kwestie van kiezen | Presentator | 2011 | Televisie |