Gallery: Apollo-11: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
[[Apollo-11|Terug naar de productie]]
[[Apollo-11|Terug naar de productie]]


 
===Persconferentie===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 40: Regel 40:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_002_con.png|thumb|200px]]
|}


{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004756_005_con.png|thumb|200px]]
|}
|}

Versie van 10 nov 2011 08:51

Terug naar de productie

Persconferentie

Persconferentie 15 juli 1969