Oeuvre van René van Brakel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| 2007-2008 | | 2007-2008 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Journaal op 3]] | |||
| presentator | |||
| 2008-2011 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="51" | [[NOS op 3]] | | height="51" | [[NOS op 3]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | 2011-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 26 apr 2012 13:17
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Stichting Lokale Omroep Mistral Radio Geldrop | presentator | 1994-1997 | radio | |
| Omroep Brabant | presentator, redacteur | 1997-2002 | radio | |
| Brabant nieuws | presentator, redacteur | 1998-2008 | televisie | |
| Radio 1 avondjournaal | verslaggever | 1998 | radio | |
| Met het oog op morgen | verslaggever | 2004 | radio | |
| Radio 1 ochtendjournaal | verslaggever | 2007-2008 | radio | |
| Journaal op 3 | presentator | 2008-2011 | televisie | |
| NOS op 3 | presentator | 2011-heden | televisie | |
| NOS Journaal | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Herdenking aanslagen Noorwegen | presentator | 2011 | televisie |