Oeuvre van Audrey van der Jagt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| verslaggever | | verslaggever | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| radio | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[AVRO]] | |||
| omroepster | |||
| 1965-1968 | |||
| radio | | radio | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
Versie van 17 mei 2012 08:39
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Op de jonge golf | presentator | 1961-1964 | radio | |
| Een tien met een griffel | presentator | 1963 | radio | |
| 10 jaar Minjon | verslaggever | 1963 | radio | |
| AVRO | omroepster | 1965-1968 | radio | |
| Zoeklicht op Nederland | presentator | 1971 | radio | |
| Politieke Partijen | interviewer | 1972 | televisie | |
| NCRV en bloc | redacteur | 1973 | radio | |
| NOS Journaal | presentator | 1973-1975 | televisie | |
| Actie hulp Noord Ierland | actrice | 1974 | televisie | speelt mee in een komische sketch. |
| Jaaroverzicht journaal | presentator | 1974 | televisie | |
| Ruimte voor de mens | presentator | 1975 | televisie | |
| Welgemoed naar de grote wijde wereld van de totale vakantie | actrice | 1976 | radio | |
| Sport na sport | verslaggever | 1976 | radio | |
| Tien om | verslaggever | 1976 | radio | |
| Wegwezen | presentator | 1976 | radio | |
| Coulissen | presentator | 1980-1982 | radio | |
| Dertig jaar later | presentator | 1983 | radio | |
| Een bevlogen man | verslaggever | 1989 | radio | |
| Derde nationale Aidscampagne | verslaggever | 1989 | radio | |
| Radiojournaal | verslaggever | 1989-1990 | radio | |
| Het noorden | verslaggever | 1990 | radio | |
| De echte vrede kwam pas later | verslaggever | 1989 | radio | |
| Sportpanorama | commentator | 1990 | televisie | |
| En de boer hij ploegde voort | verslaggever | 1990 | radio | |
| Lang leve de opera! | presentator | 1991 | radio | |
| Sugar in the morning | presentator | 1992 | radio | |
| Fiori musicali | presentator | 1992-2001 | radio | |
| Herdenkingsconcert Bijlmerramp | presentator | 1992 | radio | |
| Mezzo | presentator | 1993 | radio | |
| Easy listening | presentator | 1993-2000 | radio | |
| De hoogste versnelling | commentator | 1993 | televisie | |
| Limelight | presentator | 1993 | radio | |
| St. Maarten Regatta '94 | commentator | 1994 | televisie | |
| Close up | commentator | 1994-1997, 2000 | televisie | |
| Avondconcert | presentator | 1995 | radio | |
| Passie voor zeilen | commentator | 1995 | televisie | |
| Alle dieren tellen mee | commentator | 1995-1997 | televisie | |
| Nieuwe natuur | commentator | 1996 | televisie | |
| Muziekmozaiek | presentator | 1998 | radio | |
| In memoriam Frank Sinatra | presentator | 1998 | radio | |
| Radio 4 | omroepster | 1999 | radio | |
| Brood & spelen | presentator | 2001-2003 | radio | |
| Het ochtendconcert | presentator | 2001-2003 | radio | |
| De dag van de luisteraar | presentator | 2003 | radio | |
| December | acrice, scriptschrijver | 2005 | hoorspel | |
| Op reis | scriptschrijver | 2006 | hoorspel | |
| De afspraak | regisseur, actrice | 2008 | hoorspel | |
| Vakantie | regisseur | 2009 | hoorspel | |
| Wij waren achttien in getal | regisseur, actrice | 2012 | hoorspel |