Oeuvre van Eva Jinek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="160" height="13" | Titel | | width="160" height="13" | Titel | ||
| Regel 122: | Regel 122: | ||
| computer | | computer | ||
| geeft als nieuwslezer de opdracht | | geeft als nieuwslezer de opdracht | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ruuddewild.nl]] | |||
| sidekick | |||
| 2012 | |||
| radio | |||
| invaller | |||
|} | |} | ||
[[Eva Jinek|Terug naar de biografie]] | [[Eva Jinek|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 29 aug 2012 07:19
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| NOS Journaal | presentator, redacteur | 2004-2011 | televisie | De eerste vier jaar was Jinek als redacteur werkzaam op de buitenlandredactie. |
| Journaal op 3 | presentator | 2008-2011 | televisie | |
| Amerika kiest | presentator | 2008 | televisie | |
| Inauguratie Obama | presentator | 2009 | televisie | |
| Journaal 24 | presentator | 2009 | televisie | Speciale uitzending rondom de introductie van digitale themazender 'Journaal 24'. |
| Nederland in New York | presentator | 2009 | televisie | |
| Dossier maatschappijleer | voice-over | 2009-2010 | televisie | |
| Bevrijders in Nederland | presentator | 2010 | televisie | |
| Met het oog op morgen | presentator | 2010-heden | radio | |
| Sail 2010 | verslaggever | 2010 | televisie | |
| Nieuwsuur | presentator | 2010-2011 | televisie | |
| Huwelijk William en Kate | presentator | 2011 | televisie | |
| Vandaag de dag | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Eva Jinek op zondag | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Telegraaf Kerstconcert | presentator | 2011 | televisie | |
| On the ground reporter | nieuwspresentator | 2012 | computer | geeft als nieuwslezer de opdracht |
| Ruuddewild.nl | sidekick | 2012 | radio | invaller |