Oeuvre van Elleke van Doorn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| Radio | | Radio | ||
| spelonderdeel | | spelonderdeel | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De stand van zaken]] | |||
| Interviewer | |||
| 1984 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 24 sep 2012 11:25
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Hier en nu | Regieassistent | Televisie | ||
| Tussenbeide | Verslaggever | 1969, 1971-1972 | Radio | |
| Hier en nu | Redacteur, verslaggever | 1972-1984 | Radio | |
| Dingen van de dag | Verslaggever | 1972 | Radio | |
| Gijzelingsacties Zuid-Molukkers De Punt en Bovensmilde (1e dag) | Verslaggever | 1977 | Radio | |
| Globaal | Panellid | 1983-1984 | Radio | spelonderdeel |
| De stand van zaken | Interviewer | 1984 | Radio | |
| Dag 84 | Verslaggever | 1984 | Radio | |
| Echo | Verslaggever | 1984 | Radio | |
| NOS Journaal | Presentator, Eindredacteur | 1985-1996 | Televisie | |
| Tweede Kamerverkiezingen | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Oorlog in de Golf | Presentator | 1991 | Televisie | |
| De schaduwkant van de zon | Commentator | 1996 | Televisie | |
| Business TV | Presentator | 1998-2002 | Televisie | |
| De zoektocht | Productie | 2006 | Televisie | |
| Museumtv.nl | Productie | 2006 | Televisie |